Popüler 2 Kişilik Futbol Oyunlarından Biri: Teke Tek MaçDestek: Test Link
Popüler Flash Oyunlar

Dünya kupasını birde bu şekilde oynayın. Teke Tek Maç oyunu sizi oldukça eğlendirecek futbol oyunlarından birisi olarak göze çarpmaktadır. Oyunun en önemli özelliklerinden birisi milli takımımızın da oyun içerisinde yer almasıdır. Oyunda çok farklı bir konsept vardır ve oyuncuların istediği tarda bir oyundur. Ne çok uzundur ne çok kısa, tam tadında bir oyundur.

Spor Oyunları şu sıralar çok fazla ilgi çekmektedir. Çünkü bildiğiniz gibi Dünya Kupası devam etmektedir. Bu güzel oyunla da Dünya Kupasının zevkini evinizde yaşayabilirsiniz. İlk olarak oyuna girdiğinizde sizden bilgisayara karşı mı ya da arkadaşınıza karşı mı oynamak istediğiniz soruluyor. Seçiminize göre ya arkadaşınızla ya da bilgisayar ile teke tek oynuyorsunuz. Seçimi yaptıktan sonra bir dünya ülkesi takımını seçmeniz gerekiyor. Takımı seçtikten sonra ise karşınıza rasgele bir takım geliyor. Yani kura ile belirleniyor. Bu oyunda farklı olan bir kısım oyun 11 futbolcudan oluşmuyor. Oyunda sadece 1 oyuncu oluyor. Karşılıklı top bir size bir karşı takım oyuncusuna gidiyor ve siz A, S ve D tuşları ile gol atmaya çalışıyorsunuz. A ve D sağa solo gitmenize yararken S tuşu hızlı şut çekmenizi sağlıyor.

Futbol Oyunları kategorisinde yer alan oyunu oynayarak çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Oyun pek çok farklı özelliği ile ilginizi çekecektir. Doğru pozisyon alın şutunuzu çekin ve şampiyonluğa ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.