Playstore, Gamex 2013’e Damgasını VuracakDestek: Test Link
Oyun Dünyası

TTNET‘in dijital oyun platformu Playstore, her yıl binlerce oyun severi bir araya getiren “Gamex Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı”na katılıyor. Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği fuar, 5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi‘nde gerçekleşecek. Dijital oyun sektörünün kalbinin atacağı Gamex’te, Playstore’un standını ziyaret edenleri turnuvalar, ödüller ve daha pek çok sürpriz bekliyor.

playstore-webeyn

Geçtiğimiz yıl 125 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan fuar, 5 – 8 Eylül tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi‘nde yapılacak. Playstore standına gelen ziyaretçilerin en büyük eğlencesi, hiç şüphesiz düzenlenecek turnuvalar olacak. Turnuvalarda “Fifa”, “Battlefield”, “Call of Duty” ve “Need for Speed” gibi oyun tutkunlarının ilgisini çekecek oyunlar oynanacak. Zorlu mücadelelere sahne olması beklenen turnuvalar, Gamex Fuarı’nın en çok konuşulan etkinliği olması bekleniyor.

Turnuvaların sonunda başarılı olan ziyaretçilere Playstore’un ödülleri var. Playstore, kazananlara turnuvada yer alan oyunların yeni versiyonlarını hediye edecek. Turnuvaların şampiyonları, “Fifa 14”, “Battlefield 4”, “Call of Duty: Ghosts”, “Need for Speed: Rivals” oyunlarını kazanacak. Ayrıca Playstore standını ziyaret eden her katılımcıya bütün oyunlarda geçerli 20 TL değerinde Playstore hediye çeki dağıtılacak.

Yorumlar

  1. nvidiashe

    her sene çok güzel işler yapıyo playstore. aynı zamanda indirimleri ve taksitleri de çok iyi

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.