PlayStation 4 Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi İle İlgili Yeni DetaylarDestek: Test Link
Oyun Dünyası

Kısa bir süre önce Türkiye’ye gecikmeli olarak geleceği öğrenilen PlayStation 4’ün Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bazı yeni detaylar var.

Almanya’da devam eden Gamescom 2013‘te konsolun çıkış tarihinin belli olmasının ardından Sony Türkiye yetkilileri ülkemize gecikmeli olarak geleceğini açıklamıştı.

Gamescom 2013’te PlayStation Türkiye Dijital Pazarlama Müdürü Berk Günsev ve PlayStation Türkiye Kişisel Eğlence Ürün Grup Müdürü Murat Gebeceli, konsolun ülkemize gelişi ve fiyatı ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Gebeceli, konsolun 29 Kasım lansman tarihinin (Avrupa) ardından ülkemize gelişi ile ilgili tam tarih veremediklerini ve oyun severleri 1 – 2 hafta sonra ya da en geç 1 ay sonra konsolla buluşturacaklarını belirtti.

Ek olarak fiyatla ilgili çalışmalarını devam ettirdiklerini belirten Gebeceli, 500 GB PlayStation konsolu tekli paketin 1249 TL ile 1349 TL arasında bir fiyata sahip olacağını söyledi. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gamescom 2013 ile ilgili tüm haberler için buraya tıklamanız yeterli.

Yorumlar

  1. Playstation alalı 2 yıl oldu ve tahminlerime göre PS3’ün ölmesi çok zaman alır. PS4’e geçiş her kesim için zaman alacaktır. O yüzden ne zaman geldiğinin bir önemi yok. Benim ön görülerim, FIFA ve PES’in 15 ve 16 versiyonları PS3 için çıkacaktır.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.