PayPal, Yeni Pazarlarda Faaliyete BaşlıyorDestek: Test Link
Kurumsal

Küresel ödeme sistemleri lideri PayPal, 10 yeni pazarda daha faaliyete başlıyor. Böylece Belarus, Kamerun, Fildişi Sahili Cumhuriyeti, Makedonya, Moldova, Monako Prensliği, Karadağ, Nijerya, Paraguay ve Zimbabwe’den kullanıcılar PayPal hesabı açarak, kredi ve ATM kartı bilgilerini vermek zorunda kalmadan, dünya çapında milyonlarca internet sitesi üzerinden ödeme yapabilecek. Bu ülkelerin eklenmesiyle PayPal’ın faaliyet gösterdiği pazar sayısı 203’e ulaşmış oldu.

PayPal’ın pazarını genişletmesi, söz konusu 10 ülkede faaliyet gösteren irili ufaklı işletmelerin de müşterilerinin PayPal ile yaptıkları ödemelerini kabul etme fırsatına sahip oldukları anlamına geliyor.

PayPal Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Kıdemli Başkan Yardımcısı Rupert Keeley “Bundan böyle insanlar dünya çapında 200’den fazla pazarda PayPal ile ödeme yapabilecek. Şimdiye dek hiç bilmedikleri pazarlarda, kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilme avantajından yararlanabilmelerini sağlamak için müşterilerimize destek olacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.