PayPal, PayPal Nakit Kart’ı Hizmete SunduDestek: Test Link
Diğer

Dünyanın en güvenli ve en çok tercih edilen alternatif ödeme yöntemi PayPal, PayPal Nakit Kart’ı TEB, MasterCard ve İninal iş birliğiyle Türkiye’de hizmete sundu. Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak geliştirilen PayPal Nakit Kart, kullanıcıların önündeki tüm engelleri kaldırarak özgür alışveriş dönemini başlatıyor.

“İnternette, Sokakta, Alışveriş Tek Kartta” sloganıyla tanıtılan PayPal Nakit Kart, yurt içinde ve yurtdışında, hem internet üzerinden hem de sokaktaki mağazalarda yapılan alışverişlerde sorunsuzca kullanılabiliyor. 81 ilde satışı planlanan PayPal Nakit Kart’ı diğer ön ödemeli kartlardan ayıran en büyük özelliklerden biri de, tüketicilerin istedikleri zaman kartlarına yükledikleri parayı ATM’lerden çekebilmeleridir.

Tüketicilerin hiçbir sorun ile karşılaşmadan alışveriş yapmasını hedefleyen PayPal Nakit Kart, ön ödemeli sistemiyle paranın kontrolünü tüketiciye veriyor. PayPal Nakit Kart, henüz banka müşteri olmayan nüfusa, internet alışverişlerinde birtakım endişeleri sebebiyle mevcut kartlarını kullanmayan kişilere ve 15 yaş üzeri gençlere, özetle birçok müşteri profilinin ihtiyacına aynı anda karşılık verebilen, güvenli ve kapsamlı bir ödeme alternatifidir.

PayPal-Turkiye-yetkilileri-webeyn

PayPal Nakit Kart’a sahip olun

Özgür, esnek ve güvenli alışveriş isteyenlerin tercih edeceği karta sahip olmak oldukça kolay. www.paypal.com/nakit internet sayfasının yanı sıra, Türkiye’nin dört bir yanındaki PTT şubeleri ile Migros ve TeknoSA mağazalarında satılan kart, internet üzerinden yapılan birkaç saniyelik kullanıma açma işleminin ardından alışverişe hazır hale geliyor. PayPal Nakit Kart, ön ödemeli sistemi sayesinde herhangi bir banka hesabına bağlı olmadığından, kartı temin etmek için yalnızca kimlik, iletişim ve adres bilgilerinin internet sayfası üzerinden girilmesi yeterli oluyor.

Yükleme yapma

Tüketiciler, kartlarına yükleme yapmak için de çok sayıda seçeneğe sahip. PayPal Nakit Kart’a TEB ATM’leri ve PTT’lerde nakit olarak, Migros’da nakit, kredi kartı veya banka kartıyla, www.paypal.com.tr/nakit online hizmetlerden, PayPal hesap bakiyesi üzerinden transfer ile yükleme yapılabiliyor. Diğer ön ödemeli kartlarda bulunmayan online hizmetler kapsamında, karttaki bakiyenin görüntülenmesi ve harcamaların kontrol edilmesi gibi işlemler de rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

PayPal Nakit Kart’ın temel özellikleri:

• İnternette ve sokakta, dünyanın dört bir yanında özgür ve güvenli alışveriş,
• Türkiye’nin 81 ilinde PTT şubeleri ile Migros ve TeknoSA mağazalarından karta ulaşılabilirlik,

• Kart satış noktalarından ve TEB ATM’lerinden para yükleme, yüklediğin kadar harcama,
• Yurt içi ve yurt dışı ATM’lerden para çekebilme,
• Online hizmetlerden PayPal bakiyesinden karta para yükleme.

www.paypal.com/nakit web sitesi üzerinde internet başvurusu yapabilir, https://www.paypal.com.tr/nakit/kart_satis_para_yukleme_cekme_noktalari/ adresinden satış, para yükleme ve çekme noktalarına ulaşabilir, https://www.paypal.com.tr/nakit/ucret_ve_limitler/ adresinden ücret bilgileri görüntülenebilir, kartla ilgili bütün soruların cevaplarının yer aldığı ‘Nakit Kart Yardım Merkezi’ için de https://www.paypal.com.tr/nakit/yardimmerkezi/ adresinden bilgi alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.