Ofpof.com İçerik Ağına Katılın, Yazılarınızdan Gelir Elde EdinDestek: Test Link
Bültenler

Bilgi verici ve eğlenceli içeriklerin yeni adresi Ofpof, zengin paylaşımları kadar yenilikçi içerik ağıyla dikkat çekiyor. Ofpof.com, içerik üreticileri için geliştirdiği gelir modeliyle bloggerlara, yazarlara, dergilere ve kurumsal firmalara içeriklerini tanıtıp bundan para kazanma olanağı sunuyor.

Ofpof İçerik Ağı’na katılarak Ofpof.com’da yayınlanacak içeriklerinizden gelir elde etmeniz mümkün. Ayrıca sitenin yüksek ziyaretçi trafiği sayesinde isminizi tüm dünyaya duyurma imkanınız var.

Renkli içerikleriyle hayran kalacağınız Ofpof’un yazarlarından biri de siz olabilirsiniz. Bunun için hazırladığınız özgün içeriği Ofpof’a gönderip onaylanmasını beklemeniz yeterli. Yazı onaylandığı takdirde sitede yazarın kendi profili altında yayına alınıyor. İçeriklerin yayına alınabilmesi için 100% orijinal, özgün ve daha önce başka bir yerde yayınlanmamış olması gerekli.

Ofpof ekibi tarafından onaylanıp yayına alınan içeriklerin yayın hakkı Ofpof.com’a ait oluyor. Yazarın daha önce blogunda yayınlanan içerikler de sitede yer alabilir. Ancak bu içeriklerin arama sitelerinde indexlenmesi engelleniyor.

Bu sisteme göre, yazarlar yayınlanan tüm yazılarından %50 gelir elde ederken, yazıları haricinde oluşan trafik gelirinden %25 pay alabiliyor. Yazarlar gelirini artırmak için içerik onaylandıktan sonra yazıların linkini, başlığını veya kısa açıklamasını diledikleri yerde yayınlayıp yazılarının tıklanma sayısını arttırabilir. Kendi içeriklerini sosyal medya üzerinden paylaşan yazarlar daha fazla gelir etme şansını yakalıyor.

Ofpof içerik ağına katılan yazarlar, onaylanarak yayına alınan her bir içerik için 5 TL elde ediyor. Ayrıca efektif bin gösterim başına 1 TL almaları gelirlerini arttırıyor.

Ofpof’un anlaşmalı ajansları ve networkleri tarafından reklam satışı da gerçekleşmekte. Profesyonel ekipler tarafından yürütülen satış süreçleri sayesinde yazarlar daha fazla gelir elde etme imkanına kavuşuyor.

Sitede keyif veren ve merak uyandıran içeriklerin yanı sıra film, spor, oyun, teknoloji gibi hayata dair her konuda renkli içerikler yer alıyor. Bu içeriklerin liste halinde olması okuyucuyu daha çok kendine çekiyor.

İlgi çekici konularda eğlenceli içerikler sunan Ofpof’da gezinirken, hem yeni bir şeyler öğrenmenin keyfine varacak, hem de esprili içeriklerinde kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

Ofpof.com içerik ağı hakkında detaylı bilgi almak ve Ofpof İçerik Ağı’na katılmak için http://ofpof.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.