Office Mobile Android Uygulaması Artık Türkiye’den de İndirilebiliyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

iOS‘un ardından kısa bir süre önce Android için de yayınlanan Office Mobile uygulaması, artık Türkiye’deki Android kullanıcıları tarafından da indirilebiliyor.

Önceki haberimizde olduğu gibi tekrarlamak gerekirse Microsoft’un mobil platformlar için geliştirdiği Office Mobile uygulamasını kullanabilmek için Office 365 aboneliğine sahip olmanız gerekiyor. Office Mobile Android uygulaması, 27 MB boyutuna sahip.

Google Play'deki uygulama açıklaması
ÖNEMLİ ÖZELLİKLER:
Belgelere sanal olarak her yerden erişin:
* Bulut: SkyDrive, SkyDrive Pro, Office 365 veya SharePoint’te depolanan Office belgelerine telefonunuzla erişebilirsiniz.
* Geçerli Belgeler: Office Mobile bulut bağlantılıdır. Bilgisayarınızda en son görüntülediğiniz belgeler, telefonunuzdaki en son belgeler panelinde hazır durumdadır.
* E-posta Ekleri: E-posta iletilerine eklenmiş Office belgelerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Office belgeleri müthiş görünüyor:
* Harika Görünen Belgeler: Grafikler, animasyonlar, SmartArt Grafikleri ve şekillere yönelik destek sayesinde Word, Excel ve PowerPoint belgeleri telefonunuzda harika görünür.
* Telefon için en iyi hale getirildi: Word, Excel ve PowerPoint, telefonunuzun küçük ekranına en uygun hale getirildi.
* Okumaya Devam Edin: Telefonunuzda bir Word belgesini SkyDrive, SkyDrive Pro veya Office 365’ten açtığınızda, belgeyi en son bilgisayar veya tabletinizde görüntülemiş olsanız bile, otomatik olarak okumayı bıraktığınız yerden devam ettirir.
* Sunum Görünümleri: PowerPoint’teki Slayt Rehberi görünümü slaytlara daha hızlı göz atmanızı sağlarken, sesli notlar sunumunuza hazırlanmanıza yardımcı olur.

Hızlı düzenlemeler yapın ve paylaşın:
* Belgeler Olduğu Gibi Kalır: Telefonunuzda Word, Excel veya PowerPoint belgelerini düzenlediğinizde, biçimlendirme ve içerik olduğu gibi kalır.
* Oluşturun: Telefonunuzda yeni Word ve Excel belgeleri oluşturabilirsiniz.
*Yorumlar: Telefonunuzda, Word ve Excel belgeleri üzerinde yapılan yorumları gözden geçirebilir ve kendi yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

Gereksinimler:
* Bu uygulamayı kullanmak için uygun Office 365 aboneliği gerekir. Uygun paketler şunlardır: Office 365 Ev Ekstra, Office 365 Küçük İşletme Ekstra, Office 365 Orta Ölçekli İşletme, Office 365 Kurumsal E3 ve E4 (Kurumsal ve Kamu Kuruluşu), Office 365 Eğitim A3 ve A4, Office 365 ProPlus, Office 365 Üniversite ve Office 365 deneme abonelikleri
NOT: Office 365 aboneliğiniz yoksa http://www.office.com adresinden Office 365 Ev Ekstra alabilirsiniz. Office 365 Ev Ekstra ile 5 PC, Mac ve Windows tablet için Office’in son sürümünü ve ek olarak 20 GB SkyDrive bulut depolama alanı ile Skype konuşma süresi edinmiş olursunuz***.
* Android OS 4.0 veya üstünü çalıştıran bir telefon gerekir.

* Son belgeler ve okumayaı sürdürme gibi özellikler için PC’de yüklü Microsoft Office 2013 gerekir.
**Office 365 hesabı ve kurulumu geçerlidir. Veri bağlantısı gerekir. Depolama sınırları ve operatör ücretleri uygulanabilir.
***SkyDrive depolama alanı ve Skype konuşma süresi tüm bölgelerde geçerli değildir.
Daha fazla bilgi için lütfen http://www.office.com/mobile adresini ziyaret edin.

Anahtar sözcükler:
“Word, Excel, PowerPoint, Office, Microsoft Office, Office Mobile, elektronik tablo, sunu, Office 365”

Office Mobile uygulamasının Google Play bağlantısı için buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.