Nokia Mix Radio Türkiye’deDestek: Test Link
Mobil Dünya

Nokia

Yurtdışında yoğun bir şekilde kullanılan ve sevilen Mix Radio uygulaması Türkiye‘de kullanıma sunuldu. İşte ayrıntılar…

39 ülkede dinlenebilen Mix Radio ile Nokia Müzik Mağazası’nda bulunan 20 milyondan fazla şarkı, Nokia Müzik editörlerinin seçimleriyle Nokia Lumia kullanıcılarına online ve offline olarak ücretsiz sunuluyor.

Türkiye‘de de merakla beklenen Mix Radio internet radyosu uygulaması Lumia serisi cihazlarla birlikte artık Türkiye’de. Nokia Mix Radio ile  abonelik gerektirmeden müzik listelerine erişme, reklam olmadan müzik dinleme, çevrimdışı dinleyebilmek için şarkı listelerini cihazlara indirmek mümkün. 20 milyondan fazla şarkıyı ücretsiz sunan Mix Radio ister çevrimiçi ister çevrimdışı müzik dinlemenize olanak sağlıyor. Arkasında müzik tutkunu bir ekibin bulunduğu Mix Radio’da listeler makineler tarafından değil Nokia Müzik editörleri tarafından sizin için özle olarak hazırlanıyor.

Nokia_820_Music_webeyn

Mix Radio uygulamanın başlangıç sayfasında özenle seçilmiş pek çok parçayı dinlemeye hazır halde sunuyor. Listeleri telefonunuzun başlangıç sayfasına taşıyarak hızlı erişilebilir hale getirmeniz ve internet bağlantısı olmadan dinlemeniz de mümkün. Böylece 14 saate yakın müziğe, telefonunuzun ana sayfasından internet bağlantısız ulaşabilirsiniz.

Mix Radio’da Rihanna’dan Lana Del Rey’e dünya müzik listelerindeki isimler ve hip hoptan house’a, rock’tan rap, indie ve jazz’a kadar sürekli yenilenen ve her zevke hitap eden yüzden fazla müzik kanalı bulunuyor. Nokia tarafından size hazır sunulan kanalların yanı sıra sevdiğiniz sanatçıların isimlerini girerek kendi radyonuzu da oluşturmanız mümkün.

Ayrıca dilerseniz evinizdeki bilgisayardaki müzik koleksiyonunuzu taratabilir ve Mix Radio’nun müzik zevkinize özel seçimler yapmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra en sevdiğiniz ve sürekli dinlemek istediğiniz şarkıları kolayca satın alabilir ve doğrudan Nokia Lumia cihazınıza indirebilirsiniz.

Nokia Mix Radio, tüm müzikseverlerin tüm ihtiyaçlarını bu ufak uygulamada bir araya getirerek karşılıyor. Daha fazla bilgi için http://www.nokia.com/tr-tr/apps/nokia/music/ adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Yorumlar

  1. Number1

    Nokia Lumia Mix Radio’da müziği özgürce keşfetmek için 1 ay boyunca 1 GB mobil internet Nokia’dan hediyeymiş

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.