Nokia Lumia 720 Türkiye’de Satışa SunulduDestek: Test Link
Mobil Dünya

Nokia

Nokia Lumia ailesi her geçen gün büyüyor. Ailenin son üyesi Nokia Lumia 720, şık ve ince tasarımına ek olarak görüntülemede, ücretsiz müzikte ve HERE haritalarında yaptığı son teknolojik yeniliklerle geliyor.

Nokia Lumia 720, son teknolojik yenilikleri ve tarzıyla sosyal açıdan aktif kitlelerin gözdesi olacak. Şık tasarım dili ve inceliğiyle öne çıkan Nokia Lumia 720, son teknoloji kamera lensleri ve deneyimini, Nokia’nın en son müzik ve navigasyon deneyimlerinin yanı sıra Windows Phone 8’in eşsiz entegre sosyal deneyimi ile birlikte sunuyor.

Aktif sosyal yaşamlar süren kullanıcılar için tasarlanan Nokia Lumia 720, muhteşem Carl Zeiss lensini Nokia’nın gece ya da gündüz olsun, daima net fotoğraflar çekmeyi sağlayan, f1.9 diyafram açıklığıyla birleştiriyor. Ayrıca HD kalitesindeki 1.3 megapiksel geniş açılı lensi ile Nokia’nın en iyi performanslı ön yüz kamerasını da içeriyor ve gerek arkadaşlarla grup fotoğrafları çekerken, gerek Skype’ta görüntülü konuşma yaparken mükemmel bir deneyim yaşatıyor.

Nokia-Lumia-720-webeyn

Göz dolduran renklerde üretilen Nokia Lumia 720, Nokia’nın ödüllü yekpare gövde tasarımının pürüzsüz ve şık bir yorumu; hem kullanımı kolay hem de kalabalık içinde hemen göze çarpıyor. Süper hassas dokunmatik özelliğiyle kıvrımlı 4.3 inç Clear Black Ekran, son derece tepkisel bir deneyim sunuyor. Bunun yanı sıra mühendislik çalışmaları sayesinde parlak koşullarda ve daha geniş görüş açılarında üstün performans gösteriyor. Opsiyonel kablosuz şarj kapağı, şarj etme deneyimini basitleştirerek Nokia Lumia 720’de gelişmiş biçimde daha da ileriye taşıyor.

Nokia Lumia 720, Türkiye’de tavsiye edilen perakende satış fiyatı olan 999 TL’den satışa sunuluyor.

Teknik özellikler:

İşletim sistemi: Windows Phone 8
Ekran: 4.3” ClearBlack WVGA LCD, 2.25 D Gorilla Glass 2, Tırnak ve eldiven kullanımı için süper hassas dokunmatik
Pil: 2000 mAh pil + Opsiyonel Nokia Kablosuz Şarj Kapak Aksesuarı
İşlemci: 1.0 GHz Çift Çekirdek Snapdragon S4
Kamera: Arka: 6.7 MPIX, BSI, F1.9, Oto-Fokus, Carl Zeiss, LED flaş, HD 720p @ at 30 fps Ön: Skype HD geniş açı (1.3Mpiksel)
Bellek: 512 MB RAM – 8GB yığınsal bellek (64GB’a kadar mikro SD kart desteği ve 7GB ücretsiz SkyDrive depolama)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.