Nokia Lumia 720 İncelemeDestek: Test Link
İnceleme

Nokia’nın Lumia 720 modeli inceleme konuğumuz.

Nokia, Lumia ailesini genişletiyor ve yeni ürünlerini tanıtıyor. 720 ile birlikte ülkemizde şuanda Lumia 520, 620, 820 ve 920 olmak üzere 5 farklı Lumia modeli bulunuyor. Bu ailenin Lumia 520 ile birlikte yeni üyelerinden ve aynı zamanda ülkemizde kısa bir süre önce satışa sunulan Lumia 720 modeli, 999 TL fiyat etiketiyle ilgili satış noktaları ve mağazalarda satılıyor.

Lumia720-webeyn-0

Tasarım

İnceliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve aynı zamanda Lumia 820‘ye benzeyen Lumia 720, 9 mm kalınlığında. Alışılmışın dışında farklı renklerde telefon kullanmayı tercih ediyorsanız Lumia 720 sizin için iyi alternatiflerden birisi. Bazılarının mat, bazılarının parlak olduğu kırmızı, beyaz, sarı, siyah gibi birçok farklı renk seçenekleri bulunuyor. Sarı ya da kırmızı gibi farklı renklerden birini tercih ettiğinizde telefonun elinizde fazlasıyla dikkat çekeceğini belirtelim. Bize gelen örneğin rengi kırmızı olduğu için oldukça hoşumuza gittiğini söyleyebilirz :}

Lumia720-webeyn-6

Arka kapak açılmıyor ancak kapak değiştirmek istediğinizde üzerine takıyorsunuz. Telefonun sol yan – en üst tarafında microSD girişi, en üst sol tarafta kulaklık girişi ve yanında (sağ köşe) microSIM girişi bulunuyor. Tuş kilidi & power tuşu, ses açma – kapama tulu ve kamera kısayol tuşu da telefonun sağ yan tarafına konumlandırılmış. Sol yan kısımda ise söylediğimiz gibi sadece microSD kart girişi bulunmakta. Arka tarafta ise flaşla birlikte kamera, Nokia logosu ve hoparlör bulunuyor.

4.3″ büyüklüğündeki ekran, Gorilla Glass 2 ile korunuyor.

SONRAKİ SAYFA

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.