Nokia Lumia 1520’ye Ait Yeni Fotoğraflar SızdırıldıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Nokia’nın 6 inçlik phablet modeli olarak konumlandıracağı Lumia 1520 isimli telefonuna ait yeni fotoğraflar sızdırıldı.

Samsung’un başlattığı tablet – telefon karışımı cihaz furyası her geçen gün artarak devam ediyor. Nokia bu kategoride boş durmuyor ve görüldüğü üzere yeni bir telefon hazırlıyor. Lumia 1520 isminde olması beklenen cihazın bazı teknik özellikleri ve resimleri ise sızdırılmış durumda.

1080p Full HD ekran, 2GB RAM, Snapdragon 800 işlemci, 32GB + microSD kart depolama çözümü gibi temel özellikleri bünyesinde barındıracağı belirtilen Lumia 1520, genel görünüm itibari ile Lumia 925’e oldukça benziyor. Yüzey alanının büyüklüğünden de faydalanan Nokia, bileşenleri yayarak daha ince bir telefon elde etmiş gibi gözüküyor.

Lumia 925’te olduğu gibi çıkıntılı bir yapıya sahip olan kamera, aynı anda hem sıkıştırılmış 5 megapiksel hem de 16 megapiksel resim çekebiliyor.

Microsoft’un Windows Phone 8 tarihindeki en büyük güncellemesi olacak olan GDR3 ile birlikte gelmesi beklenen Lumia 1520, böylece daha güçlü bir telefon olmayı başaracak. Ayrıca kutucuk sayısının arttırılması, kamera arayüzünün makyajlanması, e-posta hatırlatıcı, ekranı otomatik döndürme gibi kozmetik iyileştirmeler de bu güncellemenin içerisinde olacak.

Sızdırılan fotoğraflar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.