Nokia Lumia 1320 Türkiye’de Satışa SunuluyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Nokia’nın bir süre önce Lumia 1520 modeliyle birlikte tanıttığı Lumia 1320 modeli, Türkiye’de satışa sunuluyor. Ayrıntılar, haberimizin devamında.

Nokia Lumia ailesi, büyük ekran cihazlarla büyüyor. Serinin yeni üyelerinden olan Nokia Lumia 1320, 6 inçlik ekranıyla hem telefon hem tablet kullanımı sağlıyor. Nokia Kamera, Nokia Storyteller ya da Sinemagraf ve Yaratıcı Stüdyo gibi özel fotoğraf düzenleme araçlarıyla, yaşadığınız anlar harika öykülere dönüşüyor.

Renkli tasarımı, 720p HD özelliğine sahip büyük ekranı ile Nokia Lumia 1320, sevdiğiniz şeyleri özgürce gerçekleştirmenizi sağlıyor En sevdiğiniz oyunları, videoları ya da HERE LiveSight gibi uygulamaları bu cihaz sayesinde daha geniş bir bakış açısıyla kullanma keyfine varıyorsunuz.

Nokia Lumia serisinin eşsiz özelliklerinden biri olan SkyDrive ile fotoğraflarınızı, videolarınızı ve ofis belgelerinizi dilediğiniz her yerde kullanabiliyorsunuz. 7 GB ücretsiz depolama alanı da geliyor.

Ne kadar?

18 Şubat tarihinden itibaren satışa sunulacak olan Nokia Lumia 1320 için tavsiye edilen satış fiyatı 999 TL. Lumia 1520 ve Lumia 1320 modelleri elimize ulaştığında incelemelerini sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.