Nokia Lumia 1320 Avea’da Satışa SunulduDestek: Test Link
Mobil Dünya

Nokia’nın bir süre önce Türkiye’de de satışa sunulan modeli Lumia 1320, Avea müşterileriyle buluşuyor.

Lumia ailesi’nin yeni ürünlerinden olan Lumia 1320, 21 Şubat’tan itibaren taahhütlü veya peşin ödeme seçeneğiyle tüm Avea bayilerinde satışa sunuldu. Nokia Lumia 1320, 24 ay boyunca tarifeye ek 15 TL’den başlayan fiyatlarla Avealılar’a sunulurken; kampanyadan faydalanan Avealılar’a tarifeye ek olarak ilk 3 ay 100 MB internet kullanımı da hediye ediliyor.

Lumia 1320, aynı zamanda 250 MB, 1GB veya 4GB seçenekleri olan internet paketli teklifler, ses, SMS ve data paketlerinin birlikte sunulduğu “Her Şey Dahil Paket” seçenekleriyle Avealılarla buluşuyor. Lumia 1320’ye peşin fiyatına 999 TL ödeyerek sahip olmak isteyen Avealılar’a ise 3 ay boyunca 250 MB internet kullanımı hediye olarak sunuluyor.

Nokia Lumia 1320, dahili Microsoft Office, Microsoft Exchange, Office 365 ve Lync uygulamalarıyla iş hayatını da kolaylaştırırken, kırmızı, sarı, beyaz ve siyah renkteki parlak ve renkli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Avea’nın 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’la, maksimum hızda internet deneyiminin Nokia Lumia 1320’ye taşındığı noktasının altını çizen Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül; Avea olarak, müşterilerine en yeni trendleri ve ürünleri sunuyor olmanın kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Sahip olduğumuz yüzde 37’lik akıllı cihaz penetrasyon oranıyla, bu alanda, sektördeki liderliğimizi son 10 çeyrektir sürdürüyoruz. Bundaki en önemli etken ise; ayrıcalıklı ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan tekliflerle, en yeni trend ve son teknoloji cihazları müşterilerimizle buluşturuyor olmamız. Bu kapsamda satışa sunduğumuz Lumia ailesinin en geniş ekranlı modellerinden biri olan Lumia 1320’yi, yine Avea’nın, avantajlı fiyatları ve bol seçenekli tarifeleriyle birlikte müşterilerimize sunuyoruz.”

Bir süre önce elimize ulaşan Lumia 1320 incelemesi yakında yayında olacak. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.