Network Üreticisi Netis Türkiye’deDestek: Test Link
Kurumsal

DataStar, ağ ürünleri pazarına yeni bir marka kazandırıyor. Dünya pazarlarına yeni açılan ve hızla büyüyen Netis’in kablolu ve kablosuz tüm ağ ürünleri, artık DataStar ile Türkiye’de.

DataStar Genel Müdürü Mehmet Kaplan, DataStar ve ekibinin bugüne kadar pek çok yeni markayı Türkiye pazarına kazandırdığını belirterek, “Bugün kendi alanında pazar lideri olan pek çok markayı ilk getiren ekibiz. Yine sektörünün liderlerinden ve hızlı büyüyen bir markayı daha sektöre kazandırmanın gururunu yaşıyoruz” diyor. Netis ile işbirliklerinin uzun soluklu olacağını söyleyen Kaplan, “Yüksek Kaliteli, uygun fiyatlı ve Kolay kurulumlu ağ çözümleri konusunda kullanıcılara yepyeni ve dinamik bir seçenek sunuyoruz. Netis markasının kısa zamanda dünya pazarlarında elde ettiği başarıyı Türkiye’de de gerçekleştireceğine inancımız tamdır” diyor.

2000 yılında Çin Halk Cumhuriyeti merkezli NETCORE Group bünyesinde kurulan Netis, ağ ürünleri ve ağ çözümleri üretiyor. Son teknolojiyle ürettiği üstün kaliteli ürünleriyle kısa süre içinde veri iletişim sektöründe önemli bir üretici haline gelen Netis, kablosuz yönlendiriciler (router), adaptörler, switch’ler, DSL yönlendiriciler, kablosuz ve kablolu PC kartları olmak üzere ağ konusunda hemen her ürünü üretip satışını yapıyor.

Her yıl yüzde 30 büyüme gerçekleştirdi

2008 yılından bu yana her yıl en az yüzde 30 büyüyen Netis, 60’ın üzerinde ülkede ürünlerini satışa sunuyor. Şu anda dünya genelinde 120 milyon kişi tarafından ürünleri kullanılan Netis, özellikle Ar-Ge’ye çok önem veriyor ve Ar-Ge’ye yatırım yapmaya devam ediyor. Satış gelirlerinin yüzde 8’ini Ar-Ge’ye ayıran şirket, 300’den fazla yazılım ve donanım mühendisi ile sürekli yeni ürün geliştiriyor.

DataStar, Netis şirketinin tüm ürün gamını Türkiye’de satışa sunuyor. Özellikle evdeki çocukların sağlığını düşünerek tasarlanmış turbo boost özellikli ürünleri, 6 antenli yüksek performanslı ürünleri, oyun yönlendiricileri (router), dünyanın en küçük boyutlu mobil erişim noktaları (access point) yakın zamanda öne çıkan ürünler olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.