Ne Buluyorsan Onu Fırlatma OyunlarıDestek: Test Link
Popüler Flash Oyunlar

Stres atmak için ve boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmek için tercih edilebilecek oyun kategorilerinden biriside fırlatma oyunlarıdır. Bu oyunlarda elinize ne geçerse ileriye doğru fırlatıyorsunuz ve en yüksek skorları yapmaya çalışıyorsunuz. Bazı oyunlarda fırlatma gücünüzü güçlendirebiliyor ve değişik özellikler alarak fırlattığınız nesneyi daha ileriye yollayabiliyorsunuz. Şimdi sizler için seçtiğimiz 2 fırlatma oyununa göz atalım.

Tüm fırlatma oyunları için tıklayın!

Yaratık Fırlat

yaratik-firlat

Oyun ilk girişte etkileyici bir sahne sizi bekliyor. “Kick It” dedikten sonra oyuna başlıyoruz ve oyunu sadece fare ile oynayabiliyoruz. İlk başta fare ile yönlendirmeleri yaparak canavarımızı gökyüzüne doğru yolluyoruz. Daha sonrasında ise gökyüzündeki yaratıklara vurmak için tekrar farenin sol tuşuna basarak onlara doğru zıplıyoruz. Ne kadar uzağa gidersek o kadar fazla para ve puan kazanıyoruz. Bu sayede oyun bitiminde bizi fırlatan mekanizmayı ve oyun içerisinde yer alan belli başlı özellikleri güçlendirebiliyoruz.

Oyunda farklı mekanizmalar yer alıyor. Örneğin yerde havan topları ve teknolojik robotlar yer alıyor. Eğer canavar bunlara denk gelirse daha uzağa gidebiliyor. Ayrıca oyun içerisinde yer alan yaratıklara vurarak da daha ileriye gidebiliyorsunuz. Ayrıca güçlendirmeleri yaptığınızda çok daha fazla altın kazanabiliyorsunuz. Bu sayede güçlendirmeleri daha rahat yapabiliyorsunuz.

Yaratık fırlatma oyunu oyna: http://www.sunoyun.com/yaratik-firlat

Finn Fırlat

finn-firlatt

Oyuna başlarken kısa bir film gösteriliyor. Burada köpek Finn’e prensesin kaçırıldığını ve onu kurtarmaları gerektiğini söylüyor. Bunun içinde Finn’e güçlü bir tekme atarak hızlı bir şekilde prensesi bulabilmesine yardımcı oluyor. Fakat ilk başlardaki tekmeler ne yazık ki o kadar güçlü değil. Bu yüzden hem köpeği hem de Finn’i geliştirmek gerekiyor. Bu sayede daha uzağa gidip, prensesi kurtarabilirler.

Oyun fare ile oynanıyoruz. Sadece vuruş hızını ayarlayıp, farenin sol tuşuna basıyorsunuz. Her fırlatma sonunda belli bir puan kazanıyorsunuz ve kazandığınız puanla yeni eşyalar alarak Finn’i daha uzağa fırlatabiliyorsunuz. Ayrıca köpeğe de yeni özellikler ekleyebiliyorsunuz. Örneğin fırlatma yapıldıktan sonra tekme özelliğini alırsanız, sol tuşa basınca tekme atıyorsunuz. Ya da takip etme özelliğini alırsanız, Finn yere düşerken fare ile köpeği Finn’in altına getirip, tekrar zıplayabiliyorsunuz. Bu sayede çok daha uzağa gidebiliyorsunuz.

Finn fırlatma oyunu oyna: http://www.sunoyun.com/finn-firlat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.