n11.com, İlk Bölgesel Ofisini İzmir’de AçtıDestek: Test Link
Kurumsal

Gerçekleştirdiği yeni atılımla daha fazla KOBİ’ye ulaşmayı hedefleyen n11.com, ilk bölgesel ofisini n11.com CEO’su Nak Kyun Chong’un katılımıyla 20 Mayıs Salı günü İzmir Bornova’da hizmete açtı.

Kısa sürede 11 bin KOBİ’yi e-ticarete kazandıran ve 7 milyonu aşkın ürünü tüketicilerin beğenisine sunan alışverişin uğurlu adresi n11.com, KOBİ’ler için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de e-ticaret sektörünün geliştirilmesine öncülük eden platform, bu kapsamda e-ticaret sektöründe bir ilki gerçekleştirerek sahaya indi. Bu sayede kayıtlı olan mevcut KOBİ’lerle sürekli iletişim halinde olmayı, olası sorunlara anında müdahale etmeyi ve online’da satış yapmak isteyen mağazalara destek olmayı hedefleyen n11.com, ilk bölgesel satış ofisini İzmir Bornova’da açtı.

n11-com-webeyn

Bugüne kadar, İstanbul Kağıthane’deki stüdyosu ile bünyesindeki mağazalara ücretsiz e-ticaret eğitimi ve fotoğraf çekim hizmeti veren n11.com, Türkiye’de e-ticaret kültürünü geliştirme yönünde adımlar atmıştı. İzmir’e açılan yeni ofis ile e-ticaret sektöründe bir ilki gerçekleştirdiklerini belirterek daha fazla KOBİ’ye ulaşacaklarını söyleyen n11.com CEO’su Nak Kyun Chong, e-ticareti geliştirmenin yolunun girişimciliğin teşvik edilmesi ve uygun iş ortamlarının sağlanmasından geçtiğine inanıyor. Mr. Chong, “Sektörün büyümesi konusunda önemli beklentilerimiz var ve bu sebeple ciddi yatırımlar yapıyoruz.

Açılışımızdan bu yana geçen bir yıllık zaman zarfında, KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarak hızlı ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdik. İnternet satışında fiziki mağazaların kira, aidat, depo gibi maliyetleri ortadan kalkıyor, satıcı stok bulundurmak zorunda kalmıyor, daha az istihdam sağlıyor ve toplamda işletme giderleri düşüyor. E-ticaret kanalının sahip olduğu bu avantajları n11.com’un sahip olduğu iş modeli ve güçlü alt yapısı ile birleştirerek KOBİ’ler ile beraber Türkiye e-ticaretini büyütmeye devam edeceğiz.” sözleriyle konu hakkında ki düşüncelerini dile getirdi. İlk bölgesel satış ofisini İzmir’de açtıklarını belirten Mr. Chong yakın zamanda farklı bölgelerde de ofis açmaya devam edeceklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.