Motosikletli Kişisel Site Tasarımı – jQuery



Destek: Test Link
Webmaster

Merhabalar.
Kişisel siteniz için kullanabileceğiniz şahane bir tasarımı sizlere sunuyoruz. Hem de resimlerin psd dosyaları ile birlikte.. İstediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Birçok site arasında görebileceğiniz en güzel tasarımlardan bir tanesi.. Demo ve indirme linki aşağıda bulunmaktadır.

Not: Tasarım, tarafımızda yapılmamıştır.

– Demo’da aşağıdaki çizgide bulunan ‘Dur Yukarıya Bak’ bölümüne gelince çıkan yazıları dosyaların içerisindeki case_overview.html dosyasından düzenleyebilirsiniz.
– Resimler ve PSD dosyaları img klasörü içerisindedir.

DEMO | İNDİR!

Yorumlar

 1. Yorumlarınız için teşekkür ederiz.. Tasarım tarafımızca yapılmadı. Yıllar önce internette rastlayıp arşivime attığım bir tasarımdı, paylaşmak istedim.
  Güle güle kullanın.. 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Arkaplana atılan güzel bir müzikle süper olur.
  İleride kişisel bir site açarsam bunu kullanacağım. Çok hoşuma gitt.

  Teşekkürler 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ben teşekkür ederim 🙂 Müzik konusunda evet doğru. Daha öncesinde Oğuzhan Koç’un Domuz Gribi Ol İnşallah şarkısını koymuştum. İyi gidiyor 😀

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Merhaba,
   İndirdiğiniz dosyaların içerisinde layer ların psd dosyaları mevcut. Onları Photoshop’ta açarak düzenleyebilirsiniz.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. arkadaşlar öncelikle böyle güzel bir scripti bize sunduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum.Tüm editlenmesi gereken dosyaları editledim fakat iletişim kısmında adınız ve soyadınız,oturduğunuz il ve mail adresi yazan yeri değiştiremedim.Cevaplarsanız teşekkürler.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Merhabalar.
   Beğenmenize sevindik, biz teşekkür ederiz 🙂
   İletişim kısmındaki yeri layer5.psd dosyasından değiştirebilirsiniz. Layer5.psd dosyasını açtıktan sonra zoom yaparak yazıları görebilirsiniz Photoshop’ta. İletişim kısmının yanındaki tabelayıda layer4.psd dosyasından değiştirebilirsiniz.

   Sevgiler, iyi çalışmalar.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. hocam öncelikle tasarım için tok teşekkür ederim çok güzel bir çalışma olmuş birde fuuy sizin tasarımınızı kendi adıyla dağıtıyor sizin bir bilginiz varmı

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Beğenmenize sevindim, ben teşekkür ederim 🙂 Sorun değil, paylaşabilir. Bu tasarım bize ait değil fakat yayılmasında büyük bir paydamız olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler ilginiz için.

   Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.