Mobil Mesajlaşma Uygulamalarına Farklı Bir Alternatif: LINEDestek: Test Link
Mobil Dünya

WhatsApp, Viber gibi pek çok mobil mesajlaşma uygulaması bulunuyor. Bu uygulamalar arasında farklı bir alternatif de LINE. Son olarak WeChat de Türkiye pazarına giriş yapmıştı.

Ağustos başında Türkiye pazarına resmi giriş yapan “dünyanın önde gelen mobil mesajlaşma platformu” LINE, kısa sürede Apple App Store’un En İyi Ücretsiz Uygulamalar listesinde zirveye ulaşarak Türkiye’nin en popüler mobil mesajlaşma uygulaması oldu. Google Play’in “Ücretsiz Uygulamalar” listesinde de üçüncü sırada yer alan LINE, yerel teklifler sunabilmek için Türkiye’de birçok marka ve isimle işbirliği yapmayı planlıyor.

LINE-webeyn-2

LINE’ın mesajlaşma fonksiyonu, çıkartmaların yanı sıra çeşitli interaktif öğelerle entegre çalışıyor. LINE iOS, Android, Blackberry, Nokia ve Windows Phone gibi pek çok platformda kullanabilirken, akıllı telefonların yanı sıra, tablet ve bilgisayarlardan da erişilebiliyor.

Pazara sunulduktan 25 ay sonra dünyada 200 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan LINE, ücretsiz yazılı mesajlaşma, sesli arama, oyun ve sosyal medya özellikleri ile geniş bir etkileşim alanı sunuyor. LINE, Asya’da Japonya ve Tayland’dan, Avrupa’da İspanya’ya kadar dünyanın pek çok ülkesinde en popüler iletişim ve sosyal ağ platformu olarak hizmet veriyor. LINE Brezilya, Meksika, Kolombiya, Arjantin ve Peru’nun da bulunduğu Güney Amerika ülkelerinde de hızla büyüyor.

LINE’ın Türkçe reklam videosu

İnternet sitesi, ayrıntılar ve indirme bağlantıları için buraya tıklamanız yeterli.

LINE kullanıyor musunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.