Microsoft Teknoloji Günleri Ankara’daDestek: Test Link
İnternet

Microsoft

Microsoft Teknoloji Günleri” 14 – 15 Mart tarihlerinde Ankara’da gerçekleştiriliyor.

Microsoft Türkiye, 14-15 Mart 2013 tarihleri arasında, Bilkent’te yer alan Ankara ofisinde, “Microsoft Teknoloji Günleri” etkinliğini hayata geçiriyor. “Windows 8”, “Windows Phone” ve “Windows Azure” ürünlerin yoğun bir programla ele alınacağı etkinlikte, Windows mağazasına uygun uygulama geliştirme konusunda da katılımcılara bilgi verilecek.

Microsoft Ankara ofisinde gerçekleştirilecek olan “Microsoft Teknoloji Günleri” etkinliği 50 katılımcı ile sınırlı olarak kurgulandı. Bu nedenle katılımcı adaylarının geç kalmadan kaydını yaptırması önem taşıyor. “Microsoft Bizspark Programı”, “Windows Azure ile Bulut Çözümleri”, “Mobil Uygulamalar”, “Bulutta Veri Yönetimi”, “Windows Azure Media Services” ve “Veri Merkezi Çözümleri”, Microsoft Teknoloji Günleri’nin ilk gününde ele alınacak temel konular arasında yer alıyor. Etkinliğin ikinci gününde ise “Windows 8 Deneyimi”, “Windows 8 Geliştirme Araçları” ve “Windows Phone 8 Uygulama Geliştirme” konuları temel başlıklar olarak katılımcılarla paylaşılacak.

Katılımcıların etkinliğe katılmadan önce; “Visual Studio 2012 kurulu bir bilgisayar”, “kurulumu tamamlanmış Windows Azure SDK (ücretsiz kurmak için)”, “aktif durumda Windows Azure bulut üyeliği edinilmesi”, “önceden indirilmiş Windows Phone 8 SDK”, “Windows Phone Samples ‘ın incelenmiş olması”, “Windows Dev Center’dan Windows 8 Style App Development sayfalarından geliştirme için gerekli SDK ve araçların indirilmesi”, “Windows Azure Development InfoKit dokümanının incelenmesi”, “Açık Akademi’den Windows 8 eğitimlerinin alınmış olması” ve “Windows Phone 8 ile ilgili kapsamlı içeriklere göz atılması” konularında hazırlıklı olmaları öneriliyor.

Kayıt için buraya tıklayınız.

Etkinlik detayları

Tarih: 14 – 15 Mart 2013
Adres: Microsoft Ankara Ofisi Bilkent 2. Cad. Cyberplaza C Blok, Kat: 4 Bilkent
Saat: 09:00 -16:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.