Microsoft Surface Tablet TanıtıldıDestek: Test Link
İnternet, Mobil Dünya

Microsoft, Windows 8’i tanıttığı etkinlikte Microsoft Surface adlı tablet modelini de tanıttı.

Teknoloji devi Microsoft, ABD’nin New York kentinde gerçekleştirdiği kapsamlı etkinlikte Windows 8’den sonra Microsoft Surface adını verdiği verdiği tablet modelini de tanıttı. Microsoft Surface, Windows 8’li ilk tablet bilgisayar olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

32GB ve 64GB depolama alanına sahip iki alternatifi bulunan Microsoft Surface tablette 2GB RAM, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, 720P HD kamera ve 1366×768 ekran çözünürlüğü gibi başlıca teknik özellikler yer alıyor. Satışına başlanılan Microsoft Surface tabletin fiyatı $499’dan başlıyor.

Microsoft’un pazarlama sorumlusu olan Steven Sinofsky’ın lansmanda yaptığı Microsoft Surface sunumunda tablet hakkında şu sözleri söyledi;

10.8 inç’lik bir ekranı seçtik çünkü detaylar çok önemli. Her detayı rahatlıkla görebiliyorsunuz. Bir tarafta internette dolaşırken, bir tarafta e-postalarınıza bakabiliyor veya video izleyebiliyorsunuz. microSD desteği ile Surface tabletinizde 40 HD videoyu depolayabilirsiniz. Yolculuk sırasında tüm kitaplığınızı yanınızda taşımanız mümkün. Yaklaşık 2 saat, onu hemen hemen tamamen şarj etmeye yetiyor.

Microsoft Surface adlı tablet modelini $499’dan başlayan fiyatlarla microsoftstore.com adresinden satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.