MessageMe Uygulama İncelemeDestek: Test Link
Donanım & Yazılım, Mobil Dünya

MessageMe uygulaması WhatsApp, Viber ve BlackBerry telefonlardaki BBM alternatifi bir uygulama. Şu sıralar oldukça popüler durumda.

BBM‘de olduğu gibi bir pininiz oluyor ve bu pini arkadaşlarınıza verdiğinizde sizi rahatlıkla ekleyebiliyorlar. Listeye ekleme konusunda MessageMe‘nin oldukça güzel bir yanı var. Sadece rehberinizde kayıtlı olanlarla konuşmak zorunda değilsiniz. Rehberinizde ekli olmayan kişilerle de konuşabiliyorsunuz. Dilerseniz grup sohbeti de gerçekleştirebilirsiniz.

MessageMe-inceleme-1-webeyn

MessageMe‘nin diğer güzel özelliklerinden birisi ise göndereceğiniz şeyler… Mesajın yanı sıra çizim yapıp yaptığınız çizimleri, YouTube‘daki videoları, iTunes üzerindeki müzikleri, telefonunuzdaki resimleri ve ses kayıtlarınızı da gönderebiliyorsunuz.

Uygulamaya kayıt olurken verdiğiniz mail adresini arkadaşlarınız / başkaları arattıklarında sizin profilinizi bulabiliyorlar, sizi ekleyebiliyorlar ve size mesaj gönderebiliyorlar. İsterseniz size mesaj gönderen kişileri listenize ekleyebiliyor ve rahatsız oluyorsanız ya da eklemek istemiyorsanız size mesaj göndermelerini engelleyebiliyorsunuz tabi. Bu açıdan telefon numaranızı vermek istemediğiniz kişilere mail ya da pininizi verdiğinizde rahatlıkla mesajlaşmanız mümkün oluyor.

MessageMe-inceleme-2-webeyn

Profilinize kapak fotoğrafı ve profil fotoğrafınızı ekliyorsunuz. Uygulama oldukça renkli ve güzel. MessageMe‘nin henüz tahmin edebileceğiniz gibi iki platformda uygulaması bulunuyor. MessageMe‘yi iOS platformunda indirmek için buraya, Android platformunda indirmek için ise buraya tıklamanız yeterli. MessageMe resmi web sitesi: MessageMe.com

ayrac

Uygulamayı nasıl buldunuz? Yükledikten sonra görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Betul

  Merhaba Ben bu uygulamayi dun yukledim telefnuma telefonum ipone ama kendi fotograflarindan profil resmi yapmak istedigim de izin vermiyor neden acaba??

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ferhat

  Merhaba. Bende mesaageMe uygulamasını yükledim telefonuma fakat mail doğrulamasını yapamıyorum. Mail gönderildi diyor gelen hiçbirşey yok? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Merhaba,
   Yaşanan yoğunluk nedeniyle maalesef doğrulama mailleri biraz geç geliyor. Bir süre sonra gelecektir kesinlikle. Siz yine de garanti olması açısından bir kere daha doğrulama maili isteyin.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. MessagemeMe indirdim iyi hoş güzel de neden benim de herkes gibi pinim yok da kullanıcı adım var? Pini ayrıyetten mi oluşturuyoruz?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Merhaba,
   MessageMe’yi tekrar kontrol ettim. Alt kısımdaki sekmelerde ‘Profilim’ yazan kısımda PİN gözükmekte. Ancak yeni yükleyen kullanıcılara PİN yerine kullanıcı adı veriyor olabilir.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Atakan Uslu

   Tekrar merhaba, Gelen güncelleme ile MessageMe PIN yerine artık kullanıcı adı sistemine geçmiş. Yeni haberim oldu. Artık PIN vermiyor yani 🙂

   Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.