Mersin’in İlk Apple Yetkili Satış Noktası “Loom” AçılıyorDestek: Test Link
İnternet

Apple

Elmacı Pazarı A.Ş. bugün yaptığı açıklamada Mersin Forum AVM’de yeni bir Apple Yetkili Satış Noktası açacağını duyurdu.

Apple’ın Türkiye’deki yetkili satıcılarından ve bir Naksan Teknoloji iştiraki olan Elmacı Pazarı A.Ş. bugün yaptığı açıklamada Mersin Forum AVM’de yeni bir Apple Yetkili Satış Noktası açacağını duyurdu. Bu yeni mağaza, Mersin’deki alışveriş tutkunlarına Apple’ın yenilikçi ürün ve çözümlerini öğrenmek ve tecrübe etmek için yepyeni bir mekan sunmayı hedefliyor. Naksan Teknoloji çatısı altında faaliyet gösteren Elmacı Pazarı A.Ş.’nin yeni yüzü olan Loom, bu yeni mağazada her tür Mac, iPad, iPhone ve iPod ürünleri ile aksesuarlarını tüketicilere sunacak.

Loom’dan açılışa özel süper fırsatlar

Loom’un 11 Mayıs 2013 Cumartesi günü, saat 13:00’da açacağı yeni mağazada açılışa özel birçok cazip teklif ve promosyon müşterilere sunulacak. Açılış gününe özel 300 ürün ile sınırlı olacak %25’e varan kampanya fırsatları şu şekilde;

11” Macbook Air 2.799 TL yerine KDV dahil 1.999 TL, 13” Macbook Air ve 13” Macbook Pro’lar 3.299 TL yerine KDV dahil 2.399 TL iken, iPad mini Wifi KDV dahil 699 TL

Ayrıca aksesuar alan herkese ikincisi Loom`dan hediye!

Bu cazip fiyatlı ürünlerin yanında Loom, Mersin Forum AVM 1. Kattaki mağazaya gelen ilk 200 kişiye Angry Birds 3D anahtarlık ya da Koss KPH 7 Kulaklık hediye edilecek.

Mersin’deki yeni APR olan Loom’da bilgili uzmanlar ziyaretçilere tüm Apple ürünleri hakkında yardımcı olmak için her zaman hazır olacak. Apple; etkileyici 7.9 inçlik multi-touch ekranı, Facetime HD ve 5MP arka kamerası, ultra hızlı kablosuz iletişim performansı ve inanılması güç 10 saatlik pil ömrüyle iPad mini ve dünyanın en yüksek çözünürlüklü ekranına sahip yeni 15-inch MacBook Pro Retina dahil olmak üzere tüm Apple ürün gamını tüketiciyle buluşturmaya hazır. Mağazanın aktif katılım ve deneyimi teşvik eden atmosferi, ziyaretçilerin ürünlerle detaylı bir deneyim yaşayabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda Apple ürünleri hakkında yüksek donanıma sahip mağaza personeli, tüketici ve profesyonel müşterilere cazip öneriler sunuyor. Ayrıca, APR’da ürünler hakkında mağaza içi tanıtımlar ve gösteriler ile tüketiciye özel eğitim imkanı sunulması da planlanıyor. Bu konuda mağaza personelinden her zaman randevu alabilmek mümkün.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.