Mavi Marmara’da Mobil Jeton Uygulaması BaşladıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Bostancı ile Adalar arasında sefer yapan Mavi Marmara gemilerinde artık “mobil jeton” ile seyahat edilebiliyor. Turkcell Mobil Ödeme ile cep telefonundan jeton satın almak için MARMARA yazıp 3544’e SMS göndermek yeterli

Mavi-Marmara-Turkcell-Mobil-Jeton-webeynBundan böyle Turkcell’liler, Bostancı ile Adalar arasında sefer yapan Mavi Marmara gemileri için jetonlarını Turkcell Mobil Ödeme kullanarak satın alabilecek.

Jeton kuyruğunu ve bozuk para derdini ortadan kaldıran Turkcell Mobil Ödeme ile kolay, hızlı ve güvenilir şekilde eski ve yeni tüm model cep telefonuyla jeton satın almak mümkün. MARMARA yazarak cep telefonundan 3544’e kısa mesaj gönderen Turkcell’liler, mobil jetonları ile Mavi Marmara iskelelerinde geçiş üstünlüğü elde ediyor. SMS gönderiminin ardından cep telefonuna gelen kodu turnikelerdeki cihaza okutmak yeterli. Sistem tüm cep telefonları modelleriyle uyumlu.

Mobil jetonun fiyatı, 5TL olan Mavi Marmara jeton ücreti ile aynı. Jeton bedeli, faturalı hatlarda Turkcell faturasına yansıtılıyor, ön ödemeli hatlarda ise TL bakiyesinden düşülerek tahsil ediliyor. Turkcell Mobil Ödeme için gönderilen kısa mesaj ücreti ise yalnızca 50 kuruş.

Turkcell Mobil Ödeme nedir?

Turkcell Mobil Ödeme; 800’ü aşkın anlaşmalı iş yerinde tek bir SMS ile alışveriş ve ödemelerinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde cep telefonunuzdan yapmanızı sağlar.

Banka müşterisi olmayan ya da kredi kartı sahibi olamayan nüfus için çok kullanışlı bir online ödeme aracı olan Turkcell Mobil Ödeme, ayrıca internet ortamında kredi kartı bilgilerini güvenlik sebebi ile paylaşmak istemeyen kitle için de güvenli ve alternatif bir ödeme seçeneği sunar.

Eğer hattınız Turkcell Mobil Ödeme’ye kapalı ise açmak için mobil ödeme işlemi esnasında size gönderilen SMS’i onaylamanız ya da 7777’ye MOBILODEME AC yazarak SMS atmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.