Manuganu Windows Phone 8’e Geldi!Destek: Test Link
Mobil Dünya

Çıktığı günden itibaren çok sayıda indirme rakamlarına ulaşan ve kısa sürede ilgi odağı olmayı başaran Türk yapımı Manuganu, Windows Phone 8 için de mağazada yayınlanmış durumda.

Bir süre önce Manuganu’nun iOS versiyonunun yayınlandığını sizlerle paylaşmıştık. Daha önce Android ve iOS kullanıcıları için yayınlanan ve Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen 3 boyutlu koşu oyunu Manuganu, Windows Phone 8 kullanıcıları ile buluştu.

Manuganu-webeyn-1

Grafikleri ile de dikkat çeken oyunun ismini taşıyan karakter ile koşma ve zıplama gibi pek çok hareket yapacaksınız. Ateşlerden kaçacak, buz parçalarından zıplayarak geçeceksiniz.

Oyunda 3 farklı yıldız ile tamamlayabileceğiniz 30 seviye bulunuyor. Bu seviyelerde 3 farklı ortam bulunmakta. Bazen hava güneşli iken, bazen dondurucu soğuklar bulunuyor. 2 buton ile kontrol edilen oyunun kontrol performansının çok başarılı olduğunu söyleyelim.

Manuganu-webeyn-2

Türkçe ve İngilizce dil desteği ile gelen oyunda Tolga Yurdabak’ın özgün müzikleri kullanılmış. Windows Phone 8 işletim sistemli cihazınıza Manuganu oyununu buraya tıklayarak 2 TL karşılığında indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.