Mailbox Uygulaması Artık Herkese AçıkDestek: Test Link
Mobil Dünya

Bir süre önce Dropbox tarafından satın alınan ve iOS platformunda Gmail‘deki maillerinizi takip etmenize yarayan popüler uygulama Mailbox, artık rezervasyon sistemini kapattı ve üyelikler herkese açık. İşte ayrıntılar.

iOS platformu için yayınlandıktan sonra kısa sürede popüler olan uygulamayı kullanmaya başlamak için rezervasyon sistemi bulunuyordu ve kullanıcıların bir süre sıra gelmesini beklemeleri gerekiyordu. Artık rezervasyon sistemi kaldırıldı ve üyelikler herkese açık duruma getirildi.

Mailbox-screen-webeyn

Henüz sadece Gmail‘i destekleyen mail takip uygulaması Mailbox, Şubat ayında App Store‘da yayınlanmış ve kısa sürede popüler olmayı başarmıştı. Rezervasyon sisteminin bulunması ve kullanıcıların fazla bekletilmesi, şikayetlere neden olmuştu. Uygulamanın geliştiricileri günlük toplam mail limitinin 100 milyonu aşkın seviyeye çıkartıldığını ve rezervasyon sistemini kaldırdıklarını duyurdu.

Mailbox uygulamasını yüklemediyseniz, buraya tıklayarak App Store üzerinden yükleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Mailbox Uygulama İnceleme

Yorumlar

  1. Anonim

    Bu ara çok popüler mail uygulamaları. Fatih Toprak sitesinde de Microsoft uygulamasını yazmış. Çok şık. Mailbox şık gorunuyor. Mail of thrones. 🙂 Teşekkürler.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.