Logitech’ten Yeni ÜrünlerDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Önde gelen bilgisayar çevre birimleri üreticilerinden Logitech, yeni ürünlerini 12 Kasım 2013 Salı günü Sapphire Terrace’da düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, toplantıdaki konuşmasında “Teknoloji geliştikçe kullanıcılar daha iyi tasarımlar istiyor. Bilgisayar, tablet, akıllı telefon ya da dokunmatik navigasyon fark etmeksizin, daha hızlı çalışan, ince ve modern tasarlanmış ürünleri tercih ediyor. Logitech olarak tüketici talep ve ihtiyaçlarını, yeni trendleri yakından takip ediyor ve yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

iPad Air’e özel ince ve hafif koruma

Logitech_FolioProtectiveCase_webeyn

Logitech’in yeni iPad Air için özel olarak tasarladığı, ultra ince ve hafif tasarımları ile dikkat çeken Logitech FabricSkin Keyboard Folio, Logitech Ultrathin Keyboard Cover, Logitech Ultrathin Keyboard Folio ve Logitech Folio Protective Case her türlü çizilme, darbe ve ıslanmaya karşı iPad için üstün koruma sunuyor.

En yeni hoparlörler

Logitech’in evde kaliteli müzik keyfi yaşamak isteyenler için tasarladığı dört yeni hoparlörü, modern tasarımları ve renkleriyle evinizin dekorunu tamamlarken mükemmel akustikleri ile dikkat çekiyor. Logitech Bluetooth Speaker Z600, Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech z150 Multimedia Speakers ve Logitech z50, güçlü ses performanslarının yanı sıra bir çok farklı özelliğiyle birbirlerinden ayrışıyor.

Logitech aynı zamanda TK820 kablosuz klavyesi ve Ultrathin Touch Mouse’unu da tanıttı. Logitech Wireless All-in-One Keyboard TK820, ultra ince tasarımıyla masanızda oldukça az yer kaplarken, klavyeye eklenmiş touchpad ile gezinmenizi kolaylaştırıyor.

İnceliği ve hafif tasarımıyla kolayca bilgisayar kılıfına ya da cebine sığabilen Logitech Ultrathin Touch Mouse’un yumuşak dokunmatik yüzeyi, Windows 8 navigasyonunu kolaylaştırmanıza yardım eden ve OS X’de Multi-Touch navigasyonun avantajından tam olarak yararlanmanızı sağlayan görünmez bir kaplamayla tasarlanmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.