Logitech’ten Yeni Bluetooth Hoparlör Z600Destek: Test Link
Donanım & Yazılım

Logitech’in tanıttığı yeni Bluetooth hoparlörü Z600, farklı tasarımı ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

Logitech, Mac ve Ultrabook’ların şık görünümünü tamamlayan, yeni kablosuz stereo hoparlörü Logitech® Bluetooth® Speaker Z600’ü tanıttı. Şık ve zarif tasarımıyla dikkat çeken Z600 ile bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ve tabletinizden zahmetsizce müzik dinleyebilir ve dilediğiniz diğer sesleri aktarabilirsiniz. Aynı anda, etkin halde kullanılan üç cihaza kablosuz olarak bağlanabilen Z600 ile cihazlar arasında geçiş yapmak için birinde durdurma tuşuna basarken, diğerinde oynat tuşuna basmanız yeterli.

Logitech-Z600-webeyn-2

Logitech Bluetooth Speaker Z600; müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken veya video konferans yaparken net ve dengeli ses performansı sunuyor. Hoparlörlerin içine konumlandırılmış üç adet sürücü, üstün akustik için özel olarak tasarlandı. Sesi arttırmak veya azaltmak için Z600’ün sağ hoparlörünün üst bölümünde bulunan dahili dokunmatik panelde parmağınızı kaydırmanız yeterli oluyor. Açma- Kapama, Bluetooth eşleştirme ve 3.5 mm giriş gibi diğer kontroller arka bölüme gizlendi. Hoparlörler ve güç adaptörü arasındaki özel olarak tasarlanmış yassı kablolar, görüntü kirliliğine engel oluyor.

İçinde yer alan USB Bluetooth alıcı, Bluetooth desteği olmayan bilgisayarlarda kablosuz olarak bağlanmanızı sağlıyor. Ayrıca hoparlörü 3.5mm yardımcı giriş kullanarak bir ses çıkışı ile herhangi bir cihaza bağlayabilirsiniz.

Ağustos 2013’ten itibariyle ABD ve Avrupa’da satışa sunulacak olan Logitech Bluetooth Speaker Z600’ün tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 149€ olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.