Logitech’ten Ultrathin Touch MouseDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Logitech, alüminyum gövdesi, ince ve modern tasarımı ile yeni nesil bilgisayarları tamamlayan ilk ultra taşınabilir touch mouse’unu tanıttı.

İnceliği ve hafif tasarımıyla kolayca bilgisayar kılıfına ya da ceplere sığabilen Logitech Ultrathin Touch Mouse’un yumuşak dokunmatik yüzeyi Windows 8 navigasyonunu kolaylaştırmanıza yardım eden ve OS X’de Multi-Touch navigasyonun avantajından tam olarak yararlanmanızı sağlayan görünmez bir kaplamayla tasarlanmış.

Logitech-Ultrathin-Touch-Mouse-webeyn2

Logitech Easy-Switch teknolojisini kullanarak kablosuz olarak tabletinize, dizüstü ve masaüstü tabletinize aynı anda bağlanan Logitech Ultrathin Touch Mouse, cihazlar arasında kolay geçiş imkanı sağlıyor. USB ile mouse’unuzu tekrar şarj edebiliyor ve sadece bir dakikalık şarj süresi ile bir saat boyunca çalıştırabiliyorsunuz.

Ultrathin Touch Mouse T630 siyah ve Ultrathin Touch Mouse T631 for Mac beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneği bulunan mouse’un Amerika’da ve Avrupa’da Eylül ile Kasım 2013’ün başında piyasaya çıkması bekleniyor. Satış fiyatının ise 69.99 Euro olması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.