Logitech’ten iPad Mini İçin Yeni Koruyucu KılıflarDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Dünyanın önde gelen bilgisayar çevre birimleri üreticisi Logitech, iPad Mini için iki yeni kılıf tasarladı. iPad Mini için özel olarak tasarlanan kılıflar mini ince ve hafif tasarımı ile dikkat çekiyor. Ayrıca “Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad” adlı kılıf, yerleşik klavyesi ile hızlı ve akıcı yazma deneyimi sunuyor.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Mini, Bluetooth klavyesi ile küçük boyutuna rağmen iOS‘un kes, kopyala, yapıştır gibi kısa yol tuşları ile hızlı ve akıcı yazım deneyimi sunuyor. Tam şarj edildiğinde üç aya kadar pil ömrüne sahip olan kılıf açıldığında iPad’iniz aktif hale gelirken, kapatıldığında uyku moduna geçerek klavyenizin pil ömrünü uzatıyor.

Logitech-iPad-Mini-kiliflari-webeyn-2

Korumalı, su geçirmez materyallerden üretilen Logitech Folio Protective Case for iPad Mini ise, iPad Mini’nizi tamamen kaplayarak her türlü çizik ve darbelerden korunmasına yardımcı oluyor. Ultra ince ve hafif kılıf, okurken ya da oynarken düz ya da tamamen yatay olmak üzere farklı açılarda iPad Mini’nizi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio for iPad Mini’nin Ağustos 2013 itibariyle Avrupa’da 79.99 Euro, Logitech Folio Protective Case for iPad Mini‘nin ise Ağustos 2013 itibariyle Avrupa’da 49.99 Euro’dan satışa sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.