Logitech Windows 8 Uyumlu Yeni Ürünlerini TanıttıDestek: Test Link
Bilgisayar, İnternet

Logitech banner

Bilgisayar çevre birimleri üreticisi Logitech, Windows 8 uyumlu yeni touchpad dokunmatik mouse’larını ve en yeni teknolojilerini 8 Kasım 2012, tarihinde düzenlediği basın toplantısında tanıttı.

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650

Geniş ve ultra pürüzsüz dokunmatik cam yüzeye sahip Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650, Windows 8’in yeni dokunmatik hareketlerini destekliyor ve farklı sayfalarda gezinirken pencereler arasındaki navigasyonu hızlandırıyor.

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650

Touchpad T650, geniş dokunmatik cam yüzeyi üzerinde her noktada parmaklarınızın her hareketini algılar; böylece işaretleme, tıklama ve kaydırma fonksiyonlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulamaları başlatmak ve yardımcı menüyü etkinleştirmek için yatay kaydırma yapabilir, iki parmağınızı yana doğru açarak fotoğrafları yakınlaştırabilir ve ‘Başlat’ ekranına hızla geri dönmenizi sağlayan üç parmakla tarama gibi Windows 8’in yeni dokunmatik hareketlerini Touchpad T650 sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Touchpad T650, kusursuz imleç kontrolü için pürüzsüz kayma sağlayan cam yüzeye ve daha geniş bir dokunmatik alana sahiptir. Touchpad’in yüzeyindeki herhangi bir noktada sağa ya da sola tıklayabilirsiniz. Ayrıca, navigasyonun hızlı ve akıcı olması için duyarlı izleme yapmayı sağlayan gömülü bir sensör mevcuttur.

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650’ın satış fiyatının 197 TL (KDV dahil) olması bekleniyor.

Logitech Touch Mouse T620

Logitech Touch Mouse T620

Logitech Touch Mouse T620, ultra pürüzsüz mouse arayan kullanıcılara, akıcı bir navigasyon için tam dokunmatik yüzey sunuyor. Touchpad’e benzer şekilde, parmaklarınızı mouse’un herhangi bir yerine yerleştirerek özgürce kullanabilirsiniz. Böylelikle, dikey ve yatay kaydırmanın yanı sıra uygulama değişimi gibi tüm işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Şık görünümü ve ellerinizin rahatlığı düşünülerek tasarlanan bu pürüzsüz mouse’u ellerinizi yormadan kullanabilir ve lazer yapılı optik sensörü sayesinde birçok yüzeyde hassas izleme yapabilirsiniz.

Logitech Touch Mouse T620

Logitech Touch Mouse T620’nin satış fiyatının 147 TL (KDV dahil) olması bekleniyor.

Logitech Zone Touch Mouse T400

Logitech Zone Touch Mouse T400

Logitech Zone Touch Mouse T400, geleneksel mouse işlevselliğinin ötesine geçerek Windows 8 işletim sisteminin popüler bileşenlerine hızlı ve kolay erişim imkanı sağlıyor. Dikey ve yatay kaydırma için tasarlanan cam dokunmatik yüzeye sahip olan mouse’un dokunmatik yüzeyinin ön tarafında herhangi bir yere tıkladığınızda doğrudan Windows 8 Başlat ekranına gidebilir ve favori uygulamalarınıza ulaşabilirsiniz. Konforlu şeklini sarmalayan kauçuk kavrama yeri sayesinde T400 mouse’unuzla PC ya da tabletinizi saatlerce ara vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mouse, pürüzsüz dikey ve yatay kaydırması sayesinde alışıldık mouse’lardaki standart işlevselliği ikiye katlıyor.

Logitech Zone Touch Mouse T400

Logitech Zone Touch Mouse T400’ün satış fiyatının 97 TL (KDV dahil) olması bekleniyor.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.