Logitech, Oyun Severlere Özel Yeni Logitech G Serisini TanıttıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Logitech-logo-webeyn-2

Logitech, oyun ve PC tutkunları için yeniden tasarlanmış dört adet mouse ve iki adet klavye ile iki yeni kulaklıktan oluşan yeni Logitech G serisini tanıttı.

Oyun tutkunlarının büyük beğeni ile takip ettiği Logitech oyun aksesuarları serisine yeni ürünler eklemekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, “Logitech olarak yaklaşık 20 yıldır oyun kategorisinde trendleri ve oyuncuların beklentilerini yakından takip ediyoruz. Oyuncular, bizden kendi sınırlarımızı, onların sınırlarını zorlayabildikleri kadar zorlamamızı bekliyor. Oyuncuların en iyi oyunlarını oynamalarına yardımcı olmak için, Logitech G ile hız, hassasiyet, güvenilirlik ve hatta sezginin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. Logitech uzmanlarının kızılötesi teknolojisini kullanarak oyun sırasında el ve ürün arasındaki etkileşimi inceleyerek geliştirdiği yeni Logitech G serisini oyuncuların beğeneceğine inanıyoruz” dedi.

Logitech-G19s

Yeni Logitech G serisinde dayanıklılık ve konforu arttırmak için, ürünün el ile temas eden bölgelerine gelişmiş yüzey malzemeleri eklenirken, sık temas bölgelerine parmak izine dayanıklı kaplamalar, avuç içi alanlarına ise ellerin yapışmasını engelleyen hidrofobik kaplamalar eklendi. Mouselarda yumuşak ve kuru bir tutuş ile daha fazla konfor ve kontrol; klavyelerde ise tuş yüzeylerinde çift UV kaplama ve önyüzde parmak izine dayanıklı kaplama ile ekstra dayanıklılık sağlandı.

Logitech-G500s

Yüksek doğrulukta imleç kontrolü için optimize edilmiş özel Delta Zero sensör teknolojisine sahip, Logitech G100s Optical Gaming Mouse ve G400s Optical Gaming Mouse, el hareketlerine doğru karşılık veriyor. Ayrıca yeni Logitech G mouseları, daha hızlı kaydırma, daha yumuşak imleç hareketleri sağlayan düşük sürtünmeli politetrafloroetilen (PTFE) ayağa sahip.

Yeni Logitech G serisi ürünleri:

• Logitech G700s Rechargeable Gaming Mouse
• Logitech G500s Laser Gaming Mouse
• Logitech G400s Optical Gaming Mouse
• Logitech G100s Optical Gaming Mouse
• Logitech G19s Gaming Keyboard
• Logitech G510s Gaming Keyboard
• Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset
• Logitech G230 Stereo Gaming Headset

Yeni Logitech G serisi ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için http://www.logitech.com/en-us/microsites/gaming-science bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.