Logitech Çok Yönlü Multimedya Hoparlör Sistemini TanıttıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Logitech, Multimedia Speakers Z333 ile multimedia hoparlör sistemi serisini genişletti. 2.1 hoparlör sistemi, 80 watt maksimum gücü ile özel subwooferından yüksek bas sağlarken, iki uydu hoparlörlerinden de oldukça temiz, orta ve yüksek tonları sunuyor.

Etkileyici ve güçlü ses performansına sahip Logitech Multimedia Speakers Z333’ü değerlendiren Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, ‘Bu sistem, Logitech’i dünyanın bir numaralı bilgisayar hoparlörü markası yapan, aynı yüksek standartları sunan bir mühendisliğin eseridir. Sistemin odayı dolduran sesi ve zengin ses kalitesi ile müzik, film ve oyunlarınız yeni bir boyut kazanacak’ dedi.

Logitech-cok-yonlu-multimedya-hoparlor-sistemi-webeyn-2

Logitech Multimedia Speakers Z333, tüm frekans aralığında temiz ve dengeli ses sunuyor. Öne bakan subwoofer, beş-inç’lik sürücüsü ile, güçlü baslar sunarak keyifli ve yoğun bir müzik dinleme deneyimi yaşatıyor. Subwoofer’da yer alan düğmeler bas seviyesini kolayca ayarlamanıza, kablolu kontrol podu ise tüm sistemin ses yüksekliğini dilediğiniz seviyeye getirmenize yardımcı oluyor.

Etkileyici akustiğinin yanı sıra çok yönlü ve kullanışlı olmasıyla da dikkat çeken Logitech Multimedia Speakers Z333, çoklu 3.5mm ve RCA girişleri ile bilgisayar, tablet, telefon veya TV’ye bağlanabiliyor ve tüm cihazlardan yüksek kalitede ses sağlıyor.

Logitech Multimedya Speaker Z333 Avrupa’da Ekim ayında, 49.99 Euro tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.