Logitech G’den Oyun Tutkunlarına Özel Yeni ÜrünlerDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Logitech G, diğer gaming mouse’lara göre sekiz kat daha fazla pil ömrü (250 saat) ile oyunun kurallarını yeniden tanımlayan yeni mouse’u G602’yi ve en uygun yüzeyi sunan iki yeni mouse pad’ini tanıttı.

G602 Wireless Gaming Mouse, 250 saat pil ömrü ile kablosuz oyun aksesuarlarının sınırlarını yeniden tanımlıyor. Logitech G’nin sıra dışı Delta Zero sensor teknolojisi ile durmaksızın oyun oynama deneyimini bir araya getiriyor. Logitech G’nin iki yeni mouse padi Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad ve Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad ise yüksek ve düşük DPI’lar için oyunculara daha iyi yüzey sunuyor.

Logitech G440_BTY1-webeyn

Logitech G602 Wireless Gaming Mouse

Logitech G serisinin en yeni mouse’u Logitech G602, kablosuz oyun mouse’larına yeni bir standart getiriyor. G602’nin gecikmesiz, kablosuz ve benzersiz pil ömrü, kablo ve karmaşa olmadan, daha iyi ve kesintisiz bir oyun sunuyor. G602, Performans ve Dayanıklılık olmak üzere iki ayrı moda sahip. Performans modunda pil ömrü 250 saat sürerken, oyun modunun kapalı olduğu Dayanıklılık modunda kullanım 1400 saatten fazla sürüyor. Logitech G’nin Delta Zero sensor teknolojisi yüksek titizlikte imla kontrolü özelliği de sunuyor. Ayrıca, Logitech G602, mekanik anahtarlarıyla ve dayanıklı yapısıyla 20 milyona kadar ulaşan tıklama ömrü vaad ediyor. Logitech Gaming yazılımını kullanarak, 11 adet programlanabilir G tuşu ile oyun oynarken en çok kullandığınız hareketleri istediğiniz tuşa atayabilirsiniz. Logitech G602 Wireless Gaming Mouse’un satış fiyatının 79.99 Euro olması bekleniyor.

Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad

Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad, yüksek DPI oyunları sırasında kontrolü kaybetmeden, yüksek hızla adrenali hissetmenizi de sağlar.. Düşük sürtünme, iyi doku ve polipropilen yüzeyi ile size uyumlu tarama imkanı verir. Logitech G mouse’unuzu tamamlamak için özel olarak tasarlanan G440, 3mm’lik üç tabakalı yapısı ile yüksek hassasiyet gerektiren oyunlar sırasında bile mouse pad’in kaymasını önler. Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad’in satış fiyatının 29.99 Euro olması bekleniyor.

Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad

Düşük DPI oyunları için tasarlanan Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad ise, FPS oyuncuları için mükemmel seçim. Sert hareketler için doğru sürtünme oranı sağlayan G240, ısı uygulanmış yüzeyi ile kayma tutarlılığınızı geliştirir. 1mm’lik lastik temel mouse pad’inize sertlik verir. Logitech G mouse’un sensorunu tamamen hissedebilmek için özel olarak tasarlanan Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad’in satış fiyatının 19.99 Euro olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.