Logitech Futbol Ruhunu Mouse’lara TaşıdıDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Logitech, en popüler mouse’u Logitech Wireless Mouse M235’i yeniden yorumladı. Aralarında Arjantin, Belçika, Brezilya, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Portekiz, Rusya, İspanya, İsviçre ve Amerika’nın yer aldığı 13 ülkenin bayrak renklerinden ilham alınarak tasarlanan yeni mouse’lar hem masanızı renklendiriyor, hem de desteklediğiniz takıma olan tutkunuzu ve heyecanınızı güçlendiriyor.

Logitech Gelişmiş Optik İzleme özelliği sayesinde internette kolayca gezinmenizi sağlayan M235, ergonomik tasarımı ile saatlerce kullansanız bile, ihtiyacınız olan konforu sunuyor.

Logitech-Football-Edition-webeyn-2

Futbol temalı yeni mouse’ların futbolseverlerin büyük beğenisini kazanacağına inandıklarını söyleyen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Yeni M235’i tasarlarken futbolun birleştirici ruhundan ilham aldık ve fanatik futbolseverlere takımlarına olan desteklerini farklı bir açıdan gösterebilmelerini sağlamak istedik” dedi.

Futbol temalı Logitech Wireless Mouse M235’in Mart 2014 itibariyle Türkiye’de 19.99 dolar + KDV’den satışa sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.