LINE’a Görüntülü Konuşma Özelliği GeliyorDestek: Test Link
Mobil Dünya

Mobil mesajlaşma uygulamalarından biri olan LINE, 3.9.0 versiyonunun tüm ülkelerde yayınlanacağını duyurdu. Dünya genelinde 240 milyon kullanıcısı bulunan LINE, Snap Movie ve Görüntülü Konuşma özellikleriyle güçlendirilerek güncellenecek. Dinamik mobil iletişim alanında çığır açan LINE, yeni sürümü ile kullanıcılara birçok iletişim aracını bir arada kullanma keyfini deneyimleyecekleri bir platform sunacak.

Video kaydetme ve paylaşma imkanı sunan Snap Movie özelliği ile kullanıcılar, fon müziği seçerek 4-10 saniyelik kişisel videolar oluşturabilecek. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar artık metin ve sticker’ların yanı sıra, dünyanın herhangi bir yerindeki sevdikleriyle özel anlarını yaratıcı ve dinamik video mesajlarla paylaşabilecek.

LINE-webeyn-2

Kullanıcılar yarattıkları videolarını LINE’ın Home ve Timeline özelliklerinin yanı sıra cihazlarına kaydederek diğer sosyal ağlarda da paylaşabilecek. Yeni güncellemede kullanıcıların fonda kullanabilmesi için dokuz farklı şarkı seçeneği bulunuyor. Gelecekte farklı durum ve konulara uygun çeşitli fon müziklerin ekleneceği Snap Movie uygulaması, ilk olarak iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilecek. İlerleyen zamanlarda da Android cihazlar için de kullanıma sunulacak.

Görüntülü konuşma özelliği iPhone (iOS 4.3 ya da üstü) ve Android (2.3 ve üstü) cihazların yanı sıra Windows (XP, Vista, 7, 8) bilgisayarlarda ve Mac’lerde (10.6 Snow Leopard – 10.8 Mountain Lion) kullanılabilecek. Hem 3G hem de kablosuz ağlar üzerinden internet bağlantısını destekleyen LINE’ın yeni sürümünde görüşme sırasında sesli arama ve görüntülü arama arasında geçiş yapılabilecek.

Geliştirilmiş video ve fotoğraf paylaşım sistemiyle donatılan LINE 3.9.0 versiyonu kullanıcılara mobil cihazlarıyla daha kullanışlı ve daha kapsamlı iletişim yolları sunacak. Mesajlaşma platformuna sürekli olarak yeni fonksiyonlar ve özellikler eklemeyi hedefleyen LINE, kullanıcıların keyif alacağı yeni ve heyecan verici alanlar oluşturmaya devam edeceğini açıkladı.

Yorumlar

  1. line reklamı çok gıcık ve ciddiyetten uzak olduğu için hiç bir zaman yüklemedim ve yüklemeyeceğim .bu gıcık reklamdan dolayıda protesto ediyorum..

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.