WeBeyn
» 
LINE’a Görüntülü Konuşma Özelliği Geliyor
a aa
Tarih : 24 Eylül 2013 13:09
LINE’a Görüntülü Konuşma Özelliği Geliyor
LINE’a Görüntülü Konuşma Özelliği Geliyor
reklam

Mobil mesajlaşma uygulamalarından biri olan LINE, 3.9.0 versiyonunun tüm ülkelerde yayınlanacağını duyurdu. Dünya genelinde 240 milyon kullanıcısı bulunan LINE, Snap Movie ve Görüntülü Konuşma özellikleriyle güçlendirilerek güncellenecek. Dinamik mobil iletişim alanında çığır açan LINE, yeni sürümü ile kullanıcılara birçok iletişim aracını bir arada kullanma keyfini deneyimleyecekleri bir platform sunacak.

Video kaydetme ve paylaşma imkanı sunan Snap Movie özelliği ile kullanıcılar, fon müziği seçerek 4-10 saniyelik kişisel videolar oluşturabilecek. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar artık metin ve sticker’ların yanı sıra, dünyanın herhangi bir yerindeki sevdikleriyle özel anlarını yaratıcı ve dinamik video mesajlarla paylaşabilecek.

LINE webeyn 21 LINEa Görüntülü Konuşma Özelliği Geliyor

Kullanıcılar yarattıkları videolarını LINE’ın Home ve Timeline özelliklerinin yanı sıra cihazlarına kaydederek diğer sosyal ağlarda da paylaşabilecek. Yeni güncellemede kullanıcıların fonda kullanabilmesi için dokuz farklı şarkı seçeneği bulunuyor. Gelecekte farklı durum ve konulara uygun çeşitli fon müziklerin ekleneceği Snap Movie uygulaması, ilk olarak iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilecek. İlerleyen zamanlarda da Android cihazlar için de kullanıma sunulacak.

Görüntülü konuşma özelliği iPhone (iOS 4.3 ya da üstü) ve Android (2.3 ve üstü) cihazların yanı sıra Windows (XP, Vista, 7, 8) bilgisayarlarda ve Mac’lerde (10.6 Snow Leopard – 10.8 Mountain Lion) kullanılabilecek. Hem 3G hem de kablosuz ağlar üzerinden internet bağlantısını destekleyen LINE’ın yeni sürümünde görüşme sırasında sesli arama ve görüntülü arama arasında geçiş yapılabilecek.

Geliştirilmiş video ve fotoğraf paylaşım sistemiyle donatılan LINE 3.9.0 versiyonu kullanıcılara mobil cihazlarıyla daha kullanışlı ve daha kapsamlı iletişim yolları sunacak. Mesajlaşma platformuna sürekli olarak yeni fonksiyonlar ve özellikler eklemeyi hedefleyen LINE, kullanıcıların keyif alacağı yeni ve heyecan verici alanlar oluşturmaya devam edeceğini açıkladı.

Kategorideki diğer haberler

  • Yeni Galaxy Modeli Galaxy S5 Prime Olabilir

   Yeni Galaxy Modeli Galaxy S5 Prime Olabilir

   Samsung'un Galaxy S5 modeline ek olarak bu modelin Premium versiyonunu tanıtabileceği bir süredir konuşuluyor. Hatırlamak gerekirse kısa bir süre önce paylaştığımız haberde de belirttiğimiz üzere Galaxy...

  • OnePlus One Resmi Olarak Tanıtıldı

   OnePlus One Resmi Olarak Tanıtıldı

   OnePlus ve akıllı telefonu, uzun süredir gündemdeydi ve telefonun tanıtılması merakla bekleniyordu. OnePlus, Samsung'un TouchWiz arayüzünün geliştirilmesine katkıda bulunan ve CyanogenMod'un sahibi olan...

  • WhatsApp 500 Milyon Aktif Kullanıcı Sayısına Ulaştı!

   WhatsApp 500 Milyon Aktif Kullanıcı Sa...

   Şubat ayının sonuna doğru 16 milyar dolara Facebook tarafından satın alınan WhatsApp, 500 milyon 'aktif' kullanıcı sayısına ulaştığını açıkladı. Paylaşılan bilgiye göre WhatsApp'ın hızlı büyümesinin büyük...

  • Avea inTouch 3 Large Satışa Sunuldu

   Avea inTouch 3 Large Satışa Sunuldu

   Geniş ekran cihazlara ilişkin giderek artan talebi karşılamaya yönelik olarak geliştirilen ve uygun ödeme koşulları ile satışa sunulan inTouch 3 Large, geniş ekran akıllı telefon almak isteyen kullanıcılara...

YORUMLAR
Bu Habere 1 Yorum Yapılmıştır.
 • Anonim diyor ki ;
  20 Kasım 2013 16:19

  line reklamı çok gıcık ve ciddiyetten uzak olduğu için hiç bir zaman yüklemedim ve yüklemeyeceğim .bu gıcık reklamdan dolayıda protesto ediyorum..

Sponsorlar

Sunoyun
Oyunlar kategorisi sponsoru: http://www.sunoyun.com

Hosting


Oyun Oyna 3D Android Oyunları Pepe
oyun oyna minecraft oyna tren oyunları puzzle
oyunlar1 oyunlar ukash kamyon oyunu