LG’den Full HD Portatif LED ProjektörDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

LG, dünyanın ilk Full HD portatif LED projektörünü IFA Fuarı’nda tanıttı.

LG Electronics, Berlin’de gerçekleştirilen IFA 2013’te portatif LED projektörlerin değişen yüzüne örnek olarak iki temel ürünün tanıtımını gerçekleştirdi. LG’nin standında sektörün önde gelen cihazlarından dünyanın ilk Full HD portatif LED projektörü de bulunuyor: PF80G. Şirket ayrıca küçük ebatlarda, diğer pek çok modern projektörün aksine dik ve kübist tasarımlı PG60G’nin de tanıtımını yaptı. Her iki projektör de benzersiz bağlantı seçeneklerine ve uzun pil ömrüne sahip.

LG_PG60G_Projektor-webeyn-2

Full HD çözünürlük ve mükemmel parlaklık
Çığır açan Full HD PF80G 1000 ANSI lumen ve 100.000:1 kontrast oranıyla temiz ve parlak görüntü sunuyor. Etkileyici resim kalitesine sahip bu projektör film seyretmek, fotoğraflara bakmak ve işle ilgili sunumlarda kullanmak için ideal. Bunun yanında projektördeki çevre dostu ışık kaynağı cıva kullanılmadan üretildi ve 30.000 saate varan oldukça etkileyici bir kullanım süresine de sahip. PF80G’nin mükemmel görsel performansı 10W’lık stereo sistemle tamamlandı.

Kolay taşınabilirlik, özel tasarım
PG60G’nin kompakt tasarımı en üst düzeyde taşınabilirliği sağlıyor ve çok rahatlıkla avuç içine bile sığabiliyor. İlk üretilen film projektörlerini andıran tasarımıyla hali hazırda kullanılan bir çok düşük profilli modern portatif projektörlerden ayrılıyor. PG60G, 500 ANSI lümen ve 100.000:1 kontrast oranıyla resimleri 16:9 formatında yansıtıyor. PG60G’nin güçlü hoparlörü ve 2 saate kadar dayanan ayrılabilir sarj edilebilir pili ve üzerinde yer alan ses görüntü çözümü seyahatlerde veya kamp yaparken film seyretmek için ideal hale getiriyor. Bu retro görünüşlü projektörün 30.000 saate kadar kullanılabilen çevre dostu, cıvasız LED ışık kaynağı da var.

Kolay erişim
LG’nin yeni portatif projektörleri hem iş hem de eğlence için kolay erişim olanağı sunuyor. Kullanıcılar Mobil Yüksek Çözünürlüklü Link (MHL) üzerinden hızlı ve kolayca pek çok cihaza bağlanabiliyorlar. Ek olarak hem PF80G hem de PG60G WiDi ve Miracast üzerinden kablosuz devamlı akış desteği vererek akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerdeki içeriklerin de kablo kullanılmadan gösterilmesini sağlıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.