LG Yeni Mağazalarıyla Türkiye’deki Yatırımına Devam EdiyorDestek: Test Link
İnternet

LG_banner_webeyn

Mersin ve Nazilli’deki yeni mağazalarıyla LG Electronics’in Türkiye’deki bayi sayısı 60’ın üzerine çıktı. İşte ayrıntılar…

LG Electronics Mersin’de ve Nazilli’de açtığı iki yeni mağazayla Türkiye’de 60’ın üzerinde bayi sayısına ulaştı. Üç büyük il dışında farklı şehirlerde yatırımını sürdüren LG Electronics, mağazalarını hızla artırmaya devam ediyor. Açılışlara Aydın Milletvekili Ali Gültekinkılıç, Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Tacettin Pirinç, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan, Denizlispor Başkanı Süleyman Rutkay, Mersin Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve Mersin Dayanıklı Tüketim Malları Derneği (MERSAD) Başkanı Özcan Demir de katıldı.

LG Electronics olarak Türkiye’deki teknoloji meraklılarına en yeni ürünlerini ulaştırmaya büyük önem verdiklerini belirten LG Electronics Türkiye Beyaz Eşya ve Bayi Destek Direktörü Sehyun Yang, yeni mağazalarıyla Anadolu’daki tüketicilere daha etkin şekilde ulaşacaklarını söyledi. Bunun olumlu sonuçlarını 2013’ün başından itibaren açtıkları yeni mağazalarla almaya başladıklarını vurgulayan Yang, yeni adımlarının ise Mersin ve Nazilli’deki LG mağazaları olduğunu ifade etti. Yang sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni mağazalamızda ev elektroniğinden beyaz eşyaya kadar kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak geniş bir ürün yelpazesini tüketicilerle buluşturacağız. Bundan sonra Mersin ve Nazilli’deki tüketicilerimiz yeni LG ürünlerine anında ulaşabilecekler. Öte yandan mağazalarda bulunan donanımlı yetkililer sayesinde, ürünler hakkında sorularını yönelterek ayrıntılı bilgi edinebilecekler.”

LG Electronics’in üç büyük il dışında Anadolu’da 25’ten fazla şehirde mağazaları bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.