LG ULTRA HD TV Serisinin Yeni Üyeleri Türkiye’de SatıştaDestek: Test Link
Donanım & Yazılım

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında dünyanın ilk 84 inç ULTRA HD TV’sini getiren LG, yeni 55 ve 65 inç LA970V ULTRA HD TV modelini Türkiye’de satışa sundu.

Ev eğlencesi alanına yeni bir heyecan getiren LA970V, 8.3 milyon piksel ile Full HD görüntü kalitesini dörde katlayan teknolojisi ve sıradışı ses kalitesi ile televizyon izleme deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşıyor.

LG_TV-webeyn

55 ve 65 inç ULTRA HD TV’lerin Tru-ULTRA HD motoru sayesinde görüntü kalitesi daha da zenginleşiyor. Böylece kullanıcılar tüm içerikleri ULTRA HD kalitesine yakın bir formatta izleme olanağı elde ediyor. Ürünün NANO FULL LED arka aydınlatması görüntüde daha derin siyahlık, parlaklık ve kontrast sunuyor. IPS (In-Plane Switching) (IPS) panel özelliği ile 178 derecelik izleme açısı sağlıyor. Ürünün sıradışı ses kalitesi ise izleme deneyimini tamamlıyor. 4.1 Kanal Sliding Speaker özeliği sayesinde TV’nin ön kısmında bulnan haraketli hoparlör aktif hale geldiğinde gözüküyor ve kullanılmadığında ise gözden kayboluyor.

LG bu yeni modelleri için bir de kampanya başlattı. 55LA970V veya 65LA970V model ULTRA HD TV alan kullanıcılar iki seçenekle kampanyaya dahil ediliyor. Tüketiciler yaptıkları seçime göre TV’lerden birini satın aldıklarında LG BH9530TW model 9.1 Blu-Ray Ev Sinema Sistemi’ne 1.300 TL indirimle 799 TL’ye sahip olabiliyor veya BB4330A model 3.1 Sound Bar kullanıcıya hediye ediliyor. ULTRA HD TV’ler, sinema salonunun akustiğine en yakın 9.1 Kanal Sistemli, 3D Sound özellikli kablosuz 3D Smart Ev Sinema Sistemi ile bir araya gelince TV izleme deneyimi ses ve görüntü açısından tamamlanarak benzersiz bir seviyeye çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.