LG Nexus 4’e İlgi BüyükDestek: Test Link
Mobil Dünya

Nexus 4

LG ve Google ortaklığında satışa sunulan Nexus 4, yoğun ilgiyle karşılaştı.

Aralık ayında Türkiye’de olması beklenen Nexus 4, ABD’de satışa çıktıktan 1 saat sonra tükendi.

Kullanıcıların heyecanla beklediği yeni LG Nexus 4, İngiltere’de de teknoloji mağazalarında yerini aldıktan sonra 1 saatten kısa bir sürede bitmişti. Google’ın online Play mağazası ve T-Mobile aracılığıyla sunulan LG Nexus 4, çok kısa sürede stoklarda tükenince, telefonu satın almayı planlayan kullanıcılara e-posta yoluyla bilgi gönderileceği duyuruldu.

Özel bir donanım tasarımıyla gelen LG Nexus 4, en beğenilen Google uygulamalarına ve en yeni Android sürüme sahip. Hız ve performansı artıran Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemcili telefon, Nexus’ların en hızlısı olma özelliği taşıyor.

Nexus 4

Türkiye’de de büyük ilgi var

Ülkemizde Aralık ayında satışa sunulacak LG Nexus 4’ün yurtdışındaki gibi büyük taleple karşılacağının tahmin edildiğini söyleyen LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Pazarlama Müdürü Alex Chung, cep telefonunda hız ve performans arayan Android kullanıcılarının beklentilerini karşılayacaklarını belirtti. LG Nexus 4 ile çok iddialı olduklarına değinen Alex Chung, sözlerini şöyle sürdürdü: “LG Nexus 4 Aralık ayında Türkiye’de teknoloji severlerle buluşacak. Biliyoruz ki bu telefonu büyük heyecanla bekleyen bir kesim var ülkemizde. Bu kullanıcılar, LG Nexus 4’ü eline aldıktan sonra hız ve performansın geldiği noktayı görüp telefondan vazgeçemeyecek.”

Yorumlar

  1. İki satır

    Android işletim sistemli bir telefon arıyorsanız LG G2 fiyat/performans açısından mükemmel bir seçim olur. Saf Android arıyorsanız: Nexus 5!

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.