LG Nexus 4 Çok Yakında Turkcell’de mi Olacak?Destek: Test Link
Mobil Dünya

Nexus 4

LG Nexus 4’ü Türkiye pazarına ilk Turkcell mi sokacak? İşte ayrıntılar…

Merakla beklenen LG Nexus 4, Google Play üzerinden satışa çıkmış olsa da Türkiye’den alamıyorduk. Google Play Store’da 16 GB’lık versiyonu $349 iken LG’nin bunu $499’a satacağına dair çıkan dedikodular ülkemize de LG getireceği için yüksek fiyattan gelir korkusu birçok Nexus 4 bekleyen teknoloji meraklısını üzmüştü.

Turkcell kullanıcılarının Turkcell’li Hayat dergisinden yakaladığı bir görsel LG’den önce cihazı Türkiye pazarına Turkcell mi sokacak dedikodularını da başlattı.

Nexus 4 - Turkcell

Paylaşılan dedikodular arasında Turkcell’in 8 GB’lık Nexus 4’ü 1400 TL gibi bir fiyattan sunacağını hatta 24 ay taahhütle bu rakamın daha yukarılara çıkacağı söyleniyor. Gerçek ne olur bilemeyiz ama görünen o ki LG Nexus 4 çok yakında Türkiye pazarında satışa sunulacak.

Bekleyip görelim…

Yorumlar

 1. Yuhh diyorum , başka da bir şey demiyorum. 600 TL nerede , 1400 TL nerede. Yurt dışında şu anda arkadaşım var. Ona aldıracaktım ancak nakit olmaması çok kötü oldu. Orada 8 GB’lık versiyonu 400 TL gibi bir rakama alacaktık. Demek ki yurt dışından almak şart oldu. Bu kadar ucuz bir telefona vergiler yüzünden 1400 TL verilmez. Telefon hak eder ama gereksiz yere vergi ödemeye değmez. Teşekkürler.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Can Altıparmak

   Yurt dışından alabileceğiniz en ucuz Nexus 4 $299 olan 8 GB’lık versiyonu ki o da 500 TL’den fazla bir rakam bunu kayıt ettirmek ve Türkiye’ye getirmek te size 650-700 TL arası bir rakama mal olur. Ama bu durum malesef sadece Nexus 4 için değil bütün cihazlar için böyle Türkiye’de yaşıyoruz elimizden gelen bir şey yok. İmkanınız var ise yurt dışından getirmek mantıklı 🙂

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Evet ben hesaplamada biraz yanlışlık yaptım 🙂 Hesapladım şimdi 600 Gibi bir rakama geliyor. Kayıt için 100 verdiğimiz düşünsek toplam 700. Fiyat sorduruyorum şu anda Avustralya’dan. Kesin fiyat söylesinler aldıracağım. Ama 700 – 1400 yine aradaki rakam uçuk.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Can Altıparmak

   Kesinlikle öyle arada en az 2 katı fiyat olacağı kesin ki 1400 TL olacağı söylenen kontratsız satış fiyatı, 24 ay taksitle alındığında bu rakamın çok daha yukarıya çıkacağına eminim.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. yav arkadaş 299 $ olduğuna dair haberler var ama ben hic bı yerde oyle bişey goremıyorum ne amazon.com da nede ebay de galaxy nexus 350-400 dolar arası minimum bu telefon nsl o fiyattan çıksın kamiller ne olcak bu yurdumun insanının durumu çok üzülüyorum 🙂

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.