LG G3’ün Basın Görselleri SızdırıldıDestek: Test Link
Mobil Dünya

Bir süre önce ilk videosu paylaşılan LG G3’e ait basın görselleri, phoneArena adlı internet sitesi tarafından sızdırıldı. Paylaşılan görsellerde LG G3, net bir şekilde görülüyor.

Genel anlamda çerçeve ve tasarımıyla dikkat çeken LG G3, görsellerden anladığımız kadarıyla siyah ve beyaza ek olarak altın renk seçeneğine de sahip olacak.

Hatırlarsanız LG, G2 modelinde şimdiye kadar gördüğümüz telefonlara oranla daha farklı birşey denemiş ve tuşları arka kısma yerleştirmişti. Bu tuşların LG G3 modelinin sızdırılan basın görsellerinde değiştirildiğini görüyoruz. G2 modelindeki gibi tuşlar yine arka tarafta yer alıyor ve biraz daha değişik.

LG G3′ün lansmanı 27 Mayıs tarihinde Londra, New York ve San Francisco’da gerçekleşecek. 28 Mayıs tarihinde ise Seul, Singapur ve İstanbul’da yapılacak.

Şimdilik paylaşılan dedikodulara göre LG G3; 2560×1440 piksel çözünürlükte 5.5 inç Quad HD ekran, 3 GB RAM, 16 ya da 32 GB depolama alanı gibi başlıca teknik özelliklere sahip olacak.

Sızdırılan görselleri alt kısımdaki buton aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz. En yeni detaylar için bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.