LG G3’ün Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu!Destek: Test Link
Mobil Dünya

Çok kısa bir süre önce LG’nin 2014’e ait 1.çeyrek sonuçlarını açıkladığını sizlerle paylaşmıştık.

Açıklanan 1.çeyrek raporunda “LG G3′ün çıkışıyla birlikte ikinci çeyrekte daha yüksek gelir beklendiği” açıklanmış, böylece LG G3 modelinin 2.çeyrekte satışa sunulacağı belli olmuştu.

Yeni amiral gemi modeli merakla beklenirken, basın mensuplarına gönderilmeye başlanan davetiyelerde lansman tarihi ortaya çıktı. LG G3’ün lansmanı, 27 – 28 Mayıs’ta aralarında İstanbul’un da olduğu farklı şehirlerde yapılacak.

LG-G3-lansmani-webeyn

Gönderilen davetiyelere göre LG G3’ün lansmanı 27 Mayıs tarihinde Londra, New York ve San Francisco’da gerçekleşecek. 28 Mayıs tarihinde ise Seul, Singapur ve İstanbul’da yapılacak.

LG G2 ile başarılı satış rakamlarına ulaşan LG’nin yeni amiral gemi modelinden de beklentiler yüksek. 27 Mayıs’tan sonra 28 Mayıs’ta İstanbul’da da lansman yapılacak olması, LG G3’ün tanıtıldıktan sonra kısa süre içerisinde ülkemize geleceğini işaret ediyor olabilir.

Şimdilik paylaşılan dedikodulara göre LG G3; 2560×1440 piksel çözünürlükte 5.5 inç Quad HD ekran, 3 GB RAM, 16 ya da 32 GB depolama alanı gibi başlıca teknik özelliklere sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.