LG G2 Mini Resmi Olarak DuyurulduDestek: Test Link
Mobil Dünya

Bir süredir LG’nin G2 modeline ek olarak Mini modeli hazırlığı içerisinde olduğu konuşuluyordu. LG, G2 Mini’yi resmi olarak duyurdu.

LG G2 Mini’nin resmi olarak duyurusunu yapan Güney Kore’li şirket LG, yeni modelini kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde görücüye çıkaracak. Tanıtım öncesi duyuruyu yapan LG, G2 Mini modeline ait teknik özellikleri de paylaştı.

LG-G2-Mini-webeyn

LG G2 Mini; 960 x 520 piksel çözünürlüklü 4.7 inç büyüklüğünde ekran, 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 64 GB’a kadar microSD ile artırılabilen 8 GB dahili depolama alanı, 8 megapiksel arka kamera, 1.3 megapiksel ön kamera ve Android 4.4 KitKat işletim sistemi gibi başlıca teknik özelliklere sahip.

Mart ayı içerisinde Rusya, Orta Doğu, Latin Amerika, Asya ve Avrupa’da satışa sunulacak olan LG G2 Mini, ülkemize geldiğince ve elimize ulaştığında incelemesini sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar

  1. batuhan

    miniler arasında tek olur bence LG zaten kalitesiyle kendini gösterdi bu gibi ufak telefonlar LG den beklenen işler zaten G2 mini tam benim kalemimde bir telefon.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.