LG G2 İncelemeDestek: Test Link
İnceleme

Sonuç

LG’nin bu amiral gemi modelinde tuşları arka tarafa alarak farklı bir tasarım denemiş olması, iyi bir donanımla konumlandırmış olması, büyük ekran bulundurması ve en önemli nokta olan fiyat konusunda sürpriz yapması, LG G2’yi tartışmasız bir şekilde tercih edilebilir yapıyor. LG bu modelini ilk tanıttığında 1900 TL civarında bir fiyatla konumlandıracağı bekleniyordu ancak LG sürpriz yaptı ve 16 GB versiyonu 1599 TL, 32 GB versiyonu ise 1799 TL olarak belirledi. Bu resmi fiyatlara ek olarak G2’yi üç aşağı beş yukarı daha az fiyatlarla da bulabilmek mümkün. Gerçekten en üst düzey bir Android modeli arayanlara LG G2, rahatlıkla önerilebilir.

Yeni incelemelerimizde görüşmek üzere.

Başlıklar: Genel BakışDonanım ve YazılımPerformans ve KullanımTeknik Özellikler ve GörsellerSonuç

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Yorumlar

 1. tek kötü yanı sanıırm li-polimer batarya olması. geri kalan noktalara bakıldığında gerçekten alınabilecek bir telefon bu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. O'Veli Budak

  1) SD Kart girişi bulunmamakta.
  2) Alt tuşların dokunmatik ekrana yerleştirilmiş olması.
  3) Bataryanın Li – Po türünde batarya olması.

  Yazıda bu üç maddeyi okuyunca açıkçası “tühh be”dedim. Ama ciddi anlamda gerek tasarım olsun gerek teknik özellikleri olmuş piyasanın en üst modellerinden birisi. Fiyatı da özelliklerine göre çok cazip. Kısacası alınabilirlik listesinde şu anda benim için ilk sırada.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ben kullaniyorum kesinlikle harika bir telefon iki gun gidiyor sarjim full netdeyim.Bu bile yeterli degilmi.simdiki i phone filan hepsi fasa fiso.bu telefon sana resmen teknolojinin kolayliklarini sunuyo

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.