LG G2 İncelemeDestek: Test Link
İnceleme

Performans ve Kullanım

Donanımsal özellikleri sebebiyle LG G2’nin iyi bir performans sunduğunu belirtmiştik. Beklentileri yüksek tutabileceğiniz bir model olan LG G2, gerek internet kullanımı olsun, gerek oyun ve menü geçişleri olsun oldukça hızlı. Kullanım deyince akla ilk gelenlerden birisi de elbette batarya oluyor. Batarya konusunda da gerçekten iyi olan LG G2’nin bataryası 3000 mAh. Ayrıca doğruyu söylemek gerekirse LG G2’nin 3000 mAh değerindeki bataryası, sizi gerçekten sıkıntıya sokmayacak türden. 3000 rakamı, az bir rakam değil elbette. Batarya ile ilgili belirtmemiz gereken bir diğer nokta ise G2’deki bataryanın Li-Po olması. Li-Po bataryanın avantajları olduğu gibi kapasite üstünde şarj edilmesi durumunda yangın tehlikesi ve patlama gibi bazı dezavantajları da bulunuyor. Yine de çok korkmanıza, endişe etmenize gerek yok. Pil dolduğunda şarjdan çıkarmanız, orjinal şarj aleti ile şarj etmeye dikkat etmeniz yeterli.

‘Fotoğraf makinesine’ bakacak olursak 13 megapiksel çözünürlükte arka ve 2.1 megapiksel çözünürlükte ön kameraya sahip olan LG G2, otomatik odak ve LED flaş gibi kamerayla alakalı bazı özellikleriyle de oldukça iyi. HDR ve sıralı çekim gibi farklı sahne modları da bulunuyor.

Sonraki Sayfa: Teknik Özellikler ve Görseller

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Yorumlar

 1. tek kötü yanı sanıırm li-polimer batarya olması. geri kalan noktalara bakıldığında gerçekten alınabilecek bir telefon bu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. O'Veli Budak

  1) SD Kart girişi bulunmamakta.
  2) Alt tuşların dokunmatik ekrana yerleştirilmiş olması.
  3) Bataryanın Li – Po türünde batarya olması.

  Yazıda bu üç maddeyi okuyunca açıkçası “tühh be”dedim. Ama ciddi anlamda gerek tasarım olsun gerek teknik özellikleri olmuş piyasanın en üst modellerinden birisi. Fiyatı da özelliklerine göre çok cazip. Kısacası alınabilirlik listesinde şu anda benim için ilk sırada.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ben kullaniyorum kesinlikle harika bir telefon iki gun gidiyor sarjim full netdeyim.Bu bile yeterli degilmi.simdiki i phone filan hepsi fasa fiso.bu telefon sana resmen teknolojinin kolayliklarini sunuyo

  Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.