LG G2 İçin Android 4.4 KitKat İle İlgili Son GelişmelerDestek: Test Link
Android

LG’nin donanımı ve satış fiyatıyla büyük ilgi gören amiral gemi modeli LG G2 için Android 4.4 KitKat güncellemesinin dağıtımı devam ediyor.

Bir süre önce LG G2 için Android 4.4 KitKat güncellemesinin Güney Kore’de başladığını paylaşmıştık. İlgili güncelleme ile ilgili yeni haberler var. LG’nin Suudi Arabistan resmi hesabı üzerinden paylaşılan tweet’e göre Suudi Arabistan’daki LG G2 kullanıcıları, Android 4.4 KitKat güncellemesine bu ay içerisinde kavuşacak.

LG-Saudi-webeyn

Suudi Arabistan’daki LG G2 kullanıcılarına Android 4.4 KitKat’ın sunulmasının ardından diğer ülkelerdeki kullanıcılara da yavaş yavaş dağıtılacağı tahmin ediliyor. Bir süre önce sizlerle incelemesini paylaştığımız LG G2, Türkiye fiyatıyla da beğeni toplamıştı. Şu sıralar 1300-1500 TL arasında bulabilmek mümkün.

Şimdilik LG G2 ve Android 4.4 KitKat güncellemesi ile ilgili paylaşacağımız bilgiler bu kadar. En yeni Android versiyonunu LG G2 üzerinde görmek isteyen kullanıcıların biraz daha sabretmesi gerekiyor. Kısa zamanda ilgili güncelleme, elbette Türkiye’deki LG G2 kullanıcılarına da gelecek. Gelişmeleri takip ediyoruz, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Güney Kore’de Android 4.4 KitKat’ın yüklenmiş olduğu ve LG G2’ye ait olduğu iddia edilen video var. Alt kısımdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.