LG G2 İçin Android 4.4 KitKat Güncellemesi Çok Yakında GeliyorDestek: Test Link
Android

LG G2 kullanıcılarının merakla beklediği Android 4.4 KitKat güncellemesi ile ilgili yeni gelişmeler var. Beklenen güncelleme, çok yakında geliyor gibi gözüküyor.

Bir süre önce bu güncelleme ile ilgili gelişmeleri paylaşmıştık, takipçilerimiz hatırlayacaktır. Bir süre önce Güney Kore’deki LG G2 sahipleri için dağıtımı başlayan Android 4.4 KitKat güncellemesi, belirtilene göre Güney Kore’nin hemen ardından Avrupa’daki kullanıcılara gelecek. Club SFR adlı internet sitesine göre güncellemenin bu bölgedeki kullanıcılar için dağıtımı 28 Şubat tarihinde başlayacak.

28 Şubat tarihinde LG G2’nin D802 numaralı modeline geleceği belirtilen güncelleme eğer gerçekten bu tarihte gelirse, Türkiye’de satılan LG G2’lerin D802 model numaralı olduğunu düşünürsek Türkiye’deki kullanıcılara da gelecek demektir.

28 Şubat tarihinde D802 numaralı LG G2’lere geleceğini söyleyen internet sitesi, LG G2’ye ait olduğunu iddia ettiği bir görüntü de paylaştı.

LG-G2-Android-4-4-KitKat-webeyn

Android versiyonuna bakıldığında Android 4.4.2 görülüyor. Şimdilik paylaşılan görüntü ve bilgilerin gerçek olup olmadığı bilinmiyor. Gelişmeleri takip ediyoruz, her zaman olduğu gibi yine yeni gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar

  1. zafercan

    g2 zaten çıktığı anda ilgi odağı olmuş bir telefon kitkatı bekleyen cok kişi var çünkü LG nin bu güncellenen yazılımıyla g2 cok daha iyi olacak.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.