LG G Pad 8.3 İncelemeDestek: Test Link
İnceleme

Kamera konusuna gelecek olursak G Pad’de 5 megapiksel çözünürlükte arka kamera ve 1.3 megapiksel çözünürlükte ön kamera yer alıyor. Aslında bir tableti kamera ‘ağırlıklı’ olarak kullanmak isteyenler, ne derece çok olur bilinmez ama yine de bir tabletten çok iyi sonuçlar beklememek gerekiyor. ‘Yine de iyi’ diyebiliyoruz.

G2’den Hatırladıklarımız

LG G2’de yakından tanıdığımız Knock On özelliği, G Pad’te de yer alıyor. Böylelikle ekrana çift tıkladığınızda açılıyor, yine çift tıkladığınızda tıpkı G2’de olduğu gibi kapanıyor.

G2’de gördüğümüz ve G Pad’de de olan özelliklerden birisi de, dokunmatik olarak yer alan 3’lü tuş kombinasyonunun yerini değiştirebiliyor olmamız. Kendinize uygun olarak Geri, Ana Ekran ve Ayarlar tuşlarının yerlerini değiştirebilirsiniz.

Üç parmakla kaydırma özelliği de var. Nedir bu özellik diyecek olursanız, kısaca özetlemek gerekirse herhangi bir uygulamanın açık olduğu esnada üç parmağınızla yan bir şekilde sağdan sola doğru kaydırma yaptığınızda o uygulama ön belleğe alınıyor. İstediğiniz bir başka zaman ekranda bu sefer soldan sağa doğru yine üç parmağınızla kaydırma yapıyorsunuz ve ön belleğe alınan uygulama, geri geliyor. Ön belleğe aldığı zaman geri getirene kadar istediğinizi yapabilirsiniz tabi.

Sonraki Sayfa

Sayfalar: 1 2 3 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.