LG G Pad 8.3 İncelemeDestek: Test Link
İnceleme

İncelemelerimize, LG tarafından 2013’ün Eylül ayında resmi olarak duyurulan ve LG G2’ye benzerliğiyle dikkat çeken LG G Pad 8.3 modeli ile devam ediyoruz.

Kullanım, Performans ve Yazılım

Özellikle değinmemiz gereken dört iyi nokta: İncelik, ağırlık, ekran ve tasarım.

Ucuz ve düşük seviyeli tabletlere oranla kalite konusunda iddialı olan G Pad 8.3, metal bir yapıya sahip. LG G Pad 8.3, LG’nin büyük ilgi gören modeli LG G2’ye oldukça benziyor. G2’de gördüğümüz birçok şeyi ve özellikle arayüz ile tasarımı, G Pad’de de görüyoruz.

8.3 inç ekran boyutu çok aşırı bir büyüklükte değil. Çok küçük değil, çok büyük de değil. Test ettiğimiz süre zarfında G Pad’i gören birçok kişi, tasarımın iyi olduğu konusunda ortak fikir belirtti.

G2’deki menü, uygulama ve oyunlardaki akıcılığı G Pad’te de görüyoruz elbette. Takılma yok, gayet rahat bir şekilde kullanıyoruz. Hoparlör konusu birçok akıllı telefon ve tablette oyun oynarken ya da film izlerken önemli bir nokta. G Pad’de hoparlörler, açıkça belirtmek gerekirse ‘elimizin altında’ kalmıyor ve oyun ile film keyfi esnasında sıkıntı ile karşılaşmıyorsunuz.

G Pad’in sağ yan tarafında ses tuşları ve güç tuşu, microSD kart yuvası ise sol üst köşede (arka kısma doğru) yer alıyor. 8.3 inç ekrana sahip olduğu, malumumuz. Belirtmeden geçmemek gerekiyor, G Pad’de yer alan Full HD IPS ekran, açıkcası muhteşem bir keyif. Renklerdeki canlılık ve çözünürlüğün etkileyici olduğunu belirtelim. Teknik özellikler kısmında detaylı olarak belirteceğiz ancak G Pad’de 2 GB RAM ve dört çekirdekli işlemci var.

Sonraki Sayfa

Sayfalar: 1 2 3 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.