LG G Pad 10.1 ABD’de Satışa HazırDestek: Test Link
Mobil Dünya

Tablet piyasasındaki çalışmaları ve yenilikçi stratejisi ile birçok kişi tarafından sevilerek takip edilen LG, yeni tableti G Pad 10.1’in ABD’de satılmaya başlayacağını açıkladı.

Tablet ve mobil üretimde giderek yükselen LG, beklenen cihazlarından G Pad 10.1 ile ilgili yaptığı özellik açıklamalarının ardından 7 Temmuz’da satışa çıktığını açıkladı. Mobil cihazlarının en sevilen özelliklerini G Pad 10.1’de toplayan LG, bu eşsiz özellikleri büyük ekran ve tablet fonksiyonları ile kullanıcılarına sunuyor.

Özellik bakımından orta seviye bir tablet olan G Pad 10.1, 1280×800 piksellik 10.1 inç IPS ekranı ile kullanıcılarla buluşuyor. Dört çekirdekli 1.2 GHz’lik Snapdragon işlemciyle performanstan kısmayan G Pad 10.1, 1GB’lık RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip. 4.4.2 Android KitKat işletim sistemiyle satışa sunulacak olan bu cihaz, 1.3 megapiksel ön ve 5 megapiksel arka kamera ile satışa hazır durumda.

7 Temmuz itibariyle ABD’de satışa sunulan olan G Pad 10.1, bu ay içerisinde Avrupa, Asya ve Latin Amerikada da kullanıcılara sunulacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.